BU SİTE RESMİ BİR WEBSİTESİ DEĞİLDİR

Ali Şafak Öztürk : “Süleyman Seba’nın makamındaki biri öyle konuşmaz”

Samuel Eto’o’nun Beşiktaş’a transferi olumsuz sonuçlanırken, siyah beyazlı camiadan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’e yoğun tepki geldi. Öztürk’ün Beşiktaş’ı oyaladığı, Eto’o’nun, Fikret Orman ve Şenol Güneş’in bulunduğu bir toplantıda Antalya’da kalacağını açıklayarak etik davranmadığı ve üst akıl olarak Aziz Yıldırım’dan talımat aldığı iddiaları gündeme oturdu.

Öztürk, Hürriyet’in sorularını yanıtlayıp, iddialara yanıt verdi.

“Aziz Yıldırım ile yakınlığım yok. ‘Üst akıl’ sözü mantıksız. Ben birisinden emir almam.”

“Fenerbahçe’yi 1-0 yendik. Benim böyle bir üst aklım olsa bu maçta da tavsiye vermez miydi?”

“Beşiktaş ile problemlerden sonra Fenerbahçeliliğim öne çıkarıldı. F.Bahçe’yi yendiğimiz akşam yöneticiliğimizin en mutlu gecesiydi. F.Bahçeli olabilirim ama işim bu. Antalyaspor 5-0 yensin isterim.”

EN iYi TEKLiF DEĞiLDi
“Etoo’ya Başakşehir ve Trabzon da teklif verdi. Beşiktaş’ın teklifi en iyisi değildi. Beşiktaş medyası transfer bitmiş gibi pompaladı. Sanki Beşiktaş ile anlaşmışız da, orada, o toplantıda öyle bir gösteri yapmışız gibi bir hava oluşturuldu. Oysa spontone gelişti her şey.”

“Fikret Orman ve Şenol Güneş’in orada olması aklımızda bile değildi. Belediye Başkanı Menderes Türel de vardı. Fikret Orman ile çok yakın olmasına rağmen o da ‘Eto’o kalacak’ diyor.”

“Orada kameramların onları zoomlaması Fikret Orman’ı taraftar baskısı altında bıraktı. Yoksa bizim onları kündeye getirelim gibi bir amacımız yoktu.”

“Ağır konuştu Fikret Orman. Normalde sert cevap veririm. Bir ismim, kişiliğim var. Onu anlamaya çalışıyorum. Taraftar baskısından olmalı. Süleyman Seba’nın makamındaki biri öyle konuşmaz.

Beşiktaş içerisinde, medyasında kim transfer bitmiş gibi manipüle ettiyse araştırılsın. Menajerler ve faydalanacak insanlar olduğu için Eto’o işi servis edildi.Neden olmayan bir transfer oldu gibi gösterildi.”

(Hürriyet)

 1. Antalyaspor Sevdalısı

  İŞTE BAŞKAN
  GELSİNLER YÖNETİM DERSİ ALSINLAR

  KİMSEYE İHTİYACIMIZ YOK
  ÇÜNKÜ BİZ ANTALYASPOR’UZ

 2. Antalyaspor Sevdalısı

  SANA SOSYAL MEDYADAN ÇOCUK DİYE BAHSEDENLER

  İSTANBULLA İLGİLENDİKLERİ KADAR ÇOCUKLARIYLA İLGİLENSİNLER DE
  BABA OLSUNLAR BAŞKAN.

  ALİ ŞAFAK ÖZTÜRK = ADAM GİBİ ADAM

 3. 7canAS

  ali şafak öztürk fenerbahçeliyim deme artık……………………….

  o aç köpek fikoyu sallama.

 4. SERHAT07

  Başkanın Cevapları 10 Numara ancak Fenerbahçeli Olabilirim Demeci Yakışmamış. O Günler Eskide Kaldı. Hepimiz İstanbul’un Emperyalist Düzenini Bilmeden Önce ve Türkiyedeki Medya Tekeli ile Zamanında İstanbul Takımlarına Gönül Vermiş Olabiliriz. Kimimiz Çocuk Yaşta Yanlışı Gördü Kimimiz Daha İleriki Yaşlarda.
  Başkan artık bu Fenerbahçeli Yakıştırmasına sert bir cevap verip sadece Antalyasporlu olduğunu beyan etmeli. Zaten konumundaki bir insan için akside düşünülemez öyle olduğunuda düşünmüyoruz.
  Kısa zamanda da ADAMLIĞINI göstermiştir. Camia kendisini kabul etmiştir. Gerisi Traş.
  Umarım yılgınlığa düşmez ve pes etmez. Kendisi ile hayal ettiğimiz zaferlere ulaşacağımıza inanıyorum.
  Başkanım bize Atıf’ı getir. Avrupaya uçalım…

 5. Vakit Geçiyor

  İstenilen özlenilen başkan profili. Aklın yaşta değil başta olduğunu gösteren Ali Şafak Öztürk #yanındayızşafakbaşkan

 6. özgür yücel

  Başkan ağzına sağlık, polemik yaratmak istiyorlar, midelerine oturdu Eto işi. Biz yolumuza bakalım, doğru takviyelerle takımı güçlendirelim.

 7. Zafer07

  Taraftarına şirin gözükmeye çalışacak belesci fiko
  SAFAK BAŞKAN AĞZINA YUREGINE SAĞLIK GERÇEK ANTALYASPORLULAR SENINLE

 8. LU

  Çok güzel konuşmuşsun Başkan. Tebrikler. Çok açıklayıcı. FİKO da kendine bir baksın. Yanlışlarını görsün. Genç başkanımıza Ergen demek için Ermiş olmak lazım. Sen ermemişin ama geçen gün 4 YEMİŞİN naaberrrr? ne diyodunuz daddiridatdat datdiridatdaat dattiridatdat daaaaat daaat. Hadi. O gün yapılanlardan biz öz eleştirimizi yaptık. Yanlışlarımız da gördük ama üstüne bu terbiyesiz açıklamayı yapmayacaktın FiKOyarım lafı. Adam ol. Ergencik…

 9. LU

  Bu arada başkanımıza çocuk diyerek yerden yere vuran şakşakçı ve kokoreççiler de Fiko nun yolunda olanlardı.

 10. Metin

  Başkanımıza helal olsun Eto konusunu bundan güzel kapatamazdı.herkez anlayacağını anladı,spekülasyonlarada son verdi.

 11. MCeyhan Örgen

  Değerli futbolcumuz Samuel Eto’o, Antalyaspor’dan yılda 3 milyon euro para kazanıyor. 1.5 yılda 4.5 milyon euro yapar. Şu anda Antalyaspor’un sözleşmeli futbolcusu olduğu için, Eto’o yu kadrosuna katmak isteyen bir başka kulüp, önce bu sözleşmeyi bozmak için Antalyaspor’a Antalyaspor yönetiminin istediği şeyleri verecek, ondan sonra da Eto’o ya Antalyaspor’dan kazanacağı 4.5 milyon euro’dan daha fazlasını verecek ki, hem Antalyaspor yönetimi hem de Eto’o bu işten zarar görmesin. Türkiye’deki bir çok kulüp, Antalyaspor’un dünya yıldızı futbolcusu Samuel Eto’o yu kadrosuna katmayı isteyebilir. Bu da çok doğaldır. Ama hem Antalyaspor’u hem de Eto’o yu razı edecek bir kulüp henüz gözükmedi. Buna da biz Antalyaspor taraftarı olarak çok seviniyoruz. Eto’o yu maçlarda seyretmek, onun öldürücü şutlarıyla coşmak istiyoruz.

 12. Omarusta07

  Baskanim seni srwiyoruz

 13. spor

  Fenerbahçe li olabilirim ne demek

 14. Antalyasporlu Murat

  AYİTE AL başkan nolur Alanyaspor kıymetini bilmedi acilen al imza attır benim yazıma kulak ver nolur alın

Yorum Gönder

*