BU SİTE RESMİ BİR WEBSİTESİ DEĞİLDİR

“Andızlı mezarlığında bile yatacak yeri olmayan”

Öncelikle stadı ve sonrası da Avrupai modern tesisi ile ANTALYASPOR taraftar sevgisi ile eksiksiz bir takım olma yolunda.

Öncelikle 5 sene hiçbir yatırım yapılmadan bekletilen, bu çok amaçlı dev tesis yatırımı için, Menderes TÜREL Başkana spor kamuoyu olarak şükranlarımızı sunarak, ayakta alkışlarımız gönderiyoruz.

Şimdi sıra kurumsallaşmaya geldi. Sportif amaçlı faaliyetler için ayrı bir profesyonel yönetim şekli kurulmalıdır.

Alt yapıya önem verilmelidir.

A.Ş’nin ticari, sınai her türlü maddi akar faaliyetlerini yönetecek, gelecek yatırımlarını planlayacak, projelendirecek, bu işlere mesaisini verecek profesyonel kadrolar oluşturulmalıdır.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk şu an doğru bir yol izliyor. Eto’o transferi konusun da ise Beşiktaş’ın ve diğer kulüplerin tekliflerini değerlendirerek  takım için olumlu kararı vermiştir. Antalyaspor’un menfaatleri ön plandadır. Bugün Eto’o kendine ödenen parayı takıma 4 maç kazandırarak çıkarmaktadır.

Devre arası kamp çalışmaları ile umut veren bir görünüm gösteren bu takım şu an ikinci periyota yükselen grafiği ile istim üzerinde girecektir. İsabetli nokta transferleri ile oyuna dahil ve rekabet edecek futbolcu çeşitliliğini arttırmak istemesi ve diğer oynamayan oyuncuların şişkin kadrosundan boşaltması ise olumludur.

Bırak Antalyaspor tarihinde adının yer alması bir yana, günahı ile Andızlı mezarlığında bile yatacak yeri olmayan geçmiş yönetim kurulu sözde başkanı vermiş olduğu zararlar yüzünden milyonlarca dolar borçlanan  Antalyaspor’un geleceğini ipotek altına almıştır. 

Ya ona müsaade edenler, destekleyenler, alkışlayanlar, menfaatlenenler, sizler de bu vebalin altında ezileceksiniz.

ANTALYASPOR, hiçbir menfaat beklemeden sevenlerin takımıdır.

ANTALYASPOR, gönül verenlerin, kalplerinin heyecanla  atanların takımıdır.

ANTALYASPOR BU ŞEHRİN GURURU ŞEREFİDİR.


Turgay ALP / Antalya Bugün

 1. spor

  Basketbol branşında da keşke önce Alt yapıyla başlasaydı 2 sene sonra sağlam bir yapıyla A takımını oluşturabilirdik direk tb2l den başlamak ne fayda getirecek diğer kulüplerden alınan alt yapı takımları enteresan bir yapılanma inşallah A takıma ayrılan bütçenin bir bölümü alt yapıda kullanılır çünkü o bütçe hem A takıma hem alt yapıya yeter

 2. Kırkıncı07

  ağzına sağlık turgay bey,bizde seni ayakta alkışlıyoruz

 3. mehmet

  sölyenmesi gereken sözler, yalnız milyonları cukkalayanlar bu paralarla avukat tutup kendilerine dil uzatanlara musallat olmaktan geri durmazlar.

 4. Ahmet

  Çok güzel bir yazı. Her noktasına katılıyorum ancak bahsedilen şahıslar bu kulübü yönetiyorken neden tepki gösterilmiyordu. Herkes biliyor transfere boş paralar harcayan şahısların kendi rantlatından başka birşey düşünmediğini.

 5. aziz konak

  alooo nafız tanır neredesin bak sen ve gencer bahsediliyor bu yazıda.

  hiç mi onur gurur yok sende. tesislerin açılınca görevi bırakacağım diyordun o da yalan oldu.

  bir allahın kulu yokmu bu adamlara dava açaçak antalyasporun hakkını arayacak

 6. Osman

  ANTALYASPOR, hiçbir menfaat beklemeden sevenlerin takımıdır.

  ANTALYASPOR, gönül verenlerin, kalplerinin heyecanla atanların takımıdır.

  ANTALYASPOR BU ŞEHRİN GURURU ŞEREFİDİR.

  BRAVO TURGAY BEY HELAL OLSUN OLAY BUDUR.

 7. Arda

  Onların yanında Cem deda unutulmadı zamanı geliyor artık konulmasının

Yorum Gönder

*