BU SİTE RESMİ BİR WEBSİTESİ DEĞİLDİR

Anıl Koç’tan sitem dolu ayrılık mesajı

Antalyaspor’da geçen sezon büyük umutlarla transfer edilen Anıl Koç ile yolların ayrıldığı ortaya çıktı.

Anıl Koç sosyal medya hesabından ayrılığı duyururken, paylaştığı mesaj ile sitem etti.

İşte o açıklama

“Bugün Antalyaspor’la olan sözleşmemi karşılıklı olarak feshettik. Ama gitmeden önce bazı şeyleri netleştirmem gerekir… Geldiğim günden beri her antrenmanda 100 de 100 çalıştım, sustum, şansımı bekledim ve kimseye saygısızlık yapmadım ! Ama neyseki bana hiç bir şans verilmedi, kendimi ispatlamak için hiç bir lig maçı oynatmadılar. Nedenini bana sormayın bende bilmiyorum… Saygı duyduğum Rıza Çalımbay hocam bana hep güzel şeyler söylüyordu “Sen yeteneklisin, çok iyi topçusun, bazılarından çok daha iyisin, biz seni seviyoruz vs vs…” ama hafta sonu kadro açıklandığında ismim yoktu ! Ben idmanlarda ne kadar iyi çalışsam bile, HİÇ bir şey değişmiyordu. Haksızlıklar yaşadım ama sezonun son gününe kadar pes etmedim ! Yani söylemek istediğim performansla alakalı bir değildi, bunun cevabını istiyorsanız kime soracağınızı iyi bilirsiniz. Yinede başkanım Ali Şafak Öztürk teşekkür etmek istiyorum bana Antalyaspor’un formasını laik gördüğü için ve bana destek olduğu için. Görüşmek üzere #Antalyaspor”

 1. naceset

  Rıza Çalımbaya sorun diyor galiba. Şafak Öztürk istediği kadar genç oyuncu transfer etsin bu adam 35 lik Serdar Özkanı oynatır Anıl ı Drole ü oynatmaz. 35 lik Bekir i ister u-23 milli takımına yükselen Bahadır ı gönderir..

 2. Kemal

  Rıza Çalımbay ne kadar başarılıysa bir o kadar da takıntılıdır bunu Yarım sezonda gösterdi zaten

 3. Yasin

  Hadi koçum sen git menajerine ağla. Menajerin Antalyaspor hakkında küçümser ifadeler kullanırsa sonuçlarına katlanır.

 4. Yorgi

  Bahadir gitmemiş takimda ikinci avusturya kampinada goturuluyomus antremanda elinden hafif sakatlanmış görün bakın bahadir ozturk busene antalyanin en iyisi olucak

 5. bsaglam

  bahadır zonguldakspora kiralık verildi

Yorum Gönder

*