Antalya’da kazan kaynıyor.. Nafız Tanır ve Gencer’in umudu Bakan Çavuşoğlu

mevlut-cavusoglu-gultekin-gencer

Bekir Kumbul – Mahmut Akkaş dönemi ile birlikte tarihin en karanlık dönemine imza atan Gültekin Gencer ve Nafız Tanır’ın kırmızı-beyazlı kulübü ele geçirmek için planlar yaptığı ortaya çıktı.

Antalyaspor’da menajerlere ve çeşitle karanlık yerelere paraların saçıldığı Gültekin Gencer döneminin en büyük savunucusu olan Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafız Tanır’ın halen görevine devam ediyor olmasının gelecek planlar ile ilgili olduğu iddia edildi.

Adeta Antalyaspor’u kasasının boşaltıldığı dönemde başkanlık yapan Gültekin Gencer, yakın çevresine ve bazı taraftarlara haberler gönderdiği “Ali Şafak Öztürk, bırakacak ve ben geri döneceğim” mesajı yolladığı kaydedildi.

Bu mesajın hemen ardından sosyal medya da bazı taraftarların Gültekin Gencer’i öven mesajlar paylaştığı da görüldü.

PERDE ARKASI
Gültekin Gencer ve Nafız Tanır’ın, Antalyaspor’a karşı olan iştahlarının kabarmasının en büyük nedeninin Bakan Mevlüt Çavuşoğlu ile ilişkilerini yeniden pozitif yönde ilerletmesi olduğu belirtildi.

Önümüzdeki yerel seçimde Menderes Türel’in aday olmama ihtimali veya Başkan Ali Şafak Öztürk’ün kırmızı-beyazlı kulübü bırakma isteğinin ortaya çıkma ihtimali Gencer ve Tanır’ın iştahını kabartıyor.

Antalyaspor hisselerinin %56’sına sahip olan Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafız Tanır’ın, arka planda bir çok ismi üye yaptığı ve kendisini desteklemeyenleri de üyelikten çıkarmak için çaba sarfettiği de öğrenildi. Üye hakimiyetini elinde bulundurmak isteyen Tanır’ın, gelecek planlarında bu kozunu da kullanmakı istediği ifade edildi.

Söz konusu operasyonun medya kısmını ise Hürses gazetesinin üstlendiği Antalyaspor’a karşı negatif haberlerin ve köşe yazılarının bu gazete ile paylaşıldığı ayrıca Nafız Tanır’ın, kaybolan imaj ve güvenilirliğinin tekrar kazandırılması için bu gazetede özel haberler yapıldığı görüldü.

Antalyaspor Kulüp tarihinin en başarılı dönemi geçirilirken borçların azalması ve kulübün kendi kendine yönetilebilecek seviyeye doğru ilerlemesi de Tanır ve Gencer’in iştahının kabarmasında önemli rol oynadığı iddia edildi.

nafiz-tanir-gultekin-gencer-dundar-ulugkay

 1. CEVAREIS7

  Menderes başkan olduğu sürece bunlara rahat yok Antalya da Menderes başkan Allah başımızdan eksik etmesin antalyasporum za sahip çık başkanım lütfen bunlari yeniden başımıza getirme sna inancım tam

 2. Hayri

  Babayı gelirsiniz

 3. Corumlu Ali

  Ali Şafak başkanın bırakması mı? Allah korusun

  Grup 1966 İsmail Bulut yazmış birşeyler. Tanıyanlar bilir 5 para etmez olduğunu… Adam rekor kıran klübü iflastan kurtaran Ali Şafak başkana değil, hırsız GG’ye teşekkür ediyor. Satılmışlar işte…

  GG’nin geri gelmesine inanan düşük zekalılar varsa helal olsun diyelim. Gülmeye devam edelim.

 4. Münferit Antalyasporlu

  Bu taraftar kulübü çakal sürüsüne bırakmaz.Ali Şafak baskanla uzun yıllar devam edip Antalyaspor’u hakettiği yerlere getireceğiz.

 5. Anıl

  Yine takım Harika giderken, her şey yolunda Avrupa hedeflenirken işimize çomak sokacak nitelikte bir haber Gültekin Gencer eğer haber doğru değilse yorumlarımı ciddiye almamanı rica ediyorum. Bu kulübe 3 yıl başkanlık yaptın, marketler zincirin batmıştı kendini tekrar buldun, kulübü düşürdün -bak burada sana minnettarım- ben düşürdüm ben çıkarırım dedin Dündar uluğkay gibi takımın kayyuma devredilmesi taraftarı olan kişilere karşı geldin, süper ligde takımı iyi bir noktada bıraktın. Ama artık bıraktın senin dönemin geçti. Kazandırdıkların için teşekkür ederiz, kaybettirdiklerin için beddua. Ali Şafak başkanımızın arkasındayız, en yakın zamanda da kulübün GG ekürisi olan Nafiz tanırdan kurtulması gerektiğini söyleyerek konuşmamı bitiriyorum.

 6. mehmet

  Ulan şerefsizler düşün artık bu takımın yakasından be

 7. naceset

  Bu yazıda yazanlar gerçekleşirse hiç şaşırmam. Bizim en büyük sorunumuz taraftar gruplarımızın omurgasızlığı. Gencer veya bir başkası çok rahat şekilde bu toplulukları kendi emelleri için kullanabilir zamanında bunu çok gördük para için çalışan tetikçi kılıklı heriflerin liderliğinde ve onların bir dediğini iki etmeyen gençlerden kurulu tribünümüz böyle bir olaya tepki koyamaz veya koymaz.

 8. CAN YİĞİT(CANVET0403)

  siyaset antalyaspordan elini eteğini çekmez ise bu ve bu tip haberleri daha çok duyarız.mevlüt çavuşoğlu emre akbaba transferinde antalyaspora asrın kazığını attı.bu çocuk şu an 5 milyon euro yani 20 milton tl.bu para direkt alanyasporun cebine girecek.hemde sıfır maliyetle.işleri yoluna girmişken daha doğrusu çayı geçerken at değiştirilmez.ali şafak başkan sadece bizlerin değil tüm ulusal basının takdirini kazandı.hasan akıncıoğlunu yiyen bu sözüm ona taraftar grupları hizmete değil cebe girene bakıyorlar.
  tek kurtuluş nafiz tanırın derhal vakıftan el çektirilmesi.bize ali yılmaz gibi cesaretli insanlar lazım…

 9. Zafer07

  PATRON YOK ALLAH VERSIN TEZGAHIN ÖNÜNÜ KAPATMAYIN

 10. SERHAT07

  Derneğin Elindeki %56 Hisseye Bir Çare Bulmak Lazım Yada Dernek Yönetimine.
  Çavuşoğlu Bu Adamlara Prim Tanırsa Siyasi Kariyeri Açısından Büyük Hata Yapar.

  Güç Bela Böyle Bir Başkan ve Yönetimi Yakalamışız. Bu Adama Karşı Gelenler Antalyasporu 30 Sene Geriye Götürürler.

 11. tek ask antalyaspor

  utanmaz hırsızlar

 12. LU

  Nafiz tanır buna kim inanır?
  Kadir İnanır.

 13. manavgatlı

  gültekin başkan şov yapmayı gerçekten seven bir başkan

 14. CEVAREIS7

  Yok mu bi baba adam şu hisseleri satın alsın bnde para olsa bugün alırım kulübün 100 metre yanına yaklastirmam Bunlar i kim olursa temizlik yaparım menfaat için dgl de antalya yi tutanlar i tutarım sadece çünkü Antalya ancak o zmn iyi yerlere gelir yoksa kulüb batmış umrunda dgl insanlar n

 15. RaniYeri

  Birisi çıkıp şu kongreye nasıl üye oluyoruz bir anlatsa ya? Tribünde değil dernekte de desteklemek lazım

 16. Yasin

  Derneğe el atmazsan böyle şeylerle karşılaşman gayet doğal. Bundan sonra yapılacak üç şey var. Ya derneğe el atılacak. Ya da Ali Şafak Öztürk ilerde kendisi görevi bırakmak isterse kendinden sonrası için yerine birini yetiştirecek. En son çare 200 milyona yakın borç azaltılmayacak bu borç bunların gözünü korkutup hiç bulaşmayacaklar.

 17. Yasin

  Hasan Akıncıoğlu bildiğim kadarıyla deplasmana gidiyor takımın maçlarına gelmeye başladı. O gelsin derneğin başına Ali Şafak Öztürk ile iyi anlaşırlar.

 18. Babadan Antalyasporlu

  G.Gencer pembe rüya görüyo galibâ…Nafiz Tanır’ı bile bu kulüpten uzaklaştırmak lazım…Bunlar takımımızın başarısını bile çekemeyen , fırsat ve para düşkünü sülükler.

 19. Ekrem

  İyi Menderes Türel gibi gerçek bi Antalyasporlu bu şehrin belediye başkanı. Ben eminim ki Menderes Başkan. Antayaspor’u 3-5 çakala bırakmaz eğer Menderes Bey belediye başkanı olmayacaksa Antalyaspor başkanı olmalı onun gibi birine sahip olduğumuz için gerçekten şanslıyım olaya siyaset karıştırmak istemem ama ben sol görüşlü biri olmama rağmen Menderes Başkan ne zaman nereye aday olursa olsun desteği bir borç bilirim kimse merak etmesin eğer Gencer in hayalindeki gibi Ali Şafak başkanlığı Menderes Türel belediyeyi bırakırsa o zaman Antalyaspor başkanı Menderes Türel olur

 20. Cemal erkin ates

  Gencer bayagidir piyasada yoktu.simdi yine nereden çıktı bu.

 21. Barış Arıcı

  Menderes Türel madem klüb üzerinde bu kadar etkili,güçlü ve kişilik olarak dürüst, neden Nafiz Tanır halen orada, kendisi hakkında şaibeler var ise…?
  Bir de Emre Akbaba,eğer bonservisiyle verildiyse ne kadar paraya Alanyaspor a verilmiştir kasamıza o transferden ne kadar girmiştir.Bu sorunun cevabını kim verecekse vermeli ben şahsen kiralık gittiğini düşünüyordum eğer bonservisi ile gittiyse ve bu işin sorumluları kim ise Yönetim derhal açıklamalıdır.

 22. Barış Arıcı

  Bu site de yönetime ve Rıza Hoca yakın olup yorum yapan bazı arkadaşlar var,onlardan isteğim derhal bu sorumu yönetime iletsinler lütfen.
  EMRE AKBABA ALANYASPOR’A BONSERVİSİYLE Mİ VERİLMİŞTİR VERİLDİYSE KARŞILIĞINDA NE KADAR ALINMIŞTIR,BU TRANSFERİN YÖNETİM VE SİYASİ AYAĞINDA Kİ SORUMLULARI KİMLERDİR ?

 23. cumali kal

  Haberi boşa saymayın..altını arastırmak lazım..1 kişinin yazması ile antalyaspor başkansız kalmaz..siyaset dunyasından cavusoğlunun yerıne danısman dış işleri bakanı oluyor.menderesin bırakma ihtimali demek cavusoğlunun belediye baskanı adayaı olamsı demek siyasette bunlar konusulur.bunlarda dolasıyor siyaset dunyasında..emreyi alanyaya peşkeş ceken cavusoğlu antalyadan oy alamaz antalyalı menderes baskandan başka adaya bağlı oy atmaz antalyasporlu hiç atmaz bu cavusoğluda olsa..

 24. Mustafa Talha Sütcü

  Kokoreççiler acıkmış yine söyleyin şunlara tavuk döner sussunlar…

 25. cumali kal

  Bu Takımı gencerin kurduğunu inkar edemeyiz % 90 Takım onun.Etoyuda o getırdi..Yalnız unutmayın Klüp Bu sene yenı yenı tff para aldı..gecen seneden bu senenın gelirlerine temlık koydurdu..pasoligten konbınelere karsılık ön ödeme aldı temlık koydurdu..sene bası eskı futbolculara ödenemeyen maaşları yuzunden klübe hacızler gelmeye baslamaıstı.menejerlere para yagdırmaya abslamıstı oğlunu menejerle ortak yazmısı..gencer antalyaspor tarıhıne gelmıs felakettır maddi anlamda.

 26. hayri diyar

  Cavuşoğlu gitsin Antalyalılara ilk önce emre akbaba nın nasıl bedavaya verildiğini açıklasın cavusoğlu kardesıne peşkes ceksin ama antalyaspordan eliniz ayagını ceksın..cavusoğlu alanyaspor a sahıp çıksın antalyadan uzak dursun oy yok cavusoğluna…

 27. ali guzelyurt

  cavusoğlu emre akbaba olayında antalyaspor düşmanı oldugunu belli etti bu haberlerle gundeme gelemsın kin guder antalyalı unutmaz sandıkta görusur antalyasporlu..

 28. CAN YİĞİT(CANVET0403)

  barış abi
  geçen ulusal basında okudum.
  alanyaspor başkanı emre akbaya’ya yapılan transfer tekliflerinden rahatsızmış(sanki kendi oyuncusu gibi)
  bu yüzden emre akbabanın bonservis bedelini 5 milyon euro yani 20 milyon tl olarak belirlemiş.
  bundan ben şunu çıkarıyorum ki emre alanyaspora bedava gitti.
  gün gelecek bakan çavuşoğlu bu iyiliği unutmayacak ve gültekin genceri tekrar bu göreve getirecek.

 29. Hasan Sarı

  Barış Arıcı Bey;

  http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1533064

  Federasyon sitesinden verdiğim linkden Emre Akbaba’nın Alanyaspor’un bonservisli oyuncusu olduğunu görebilirsiniz. Biz sözleşmeyi karşılıklı olarak feshediyoruz, Alanyaspor’da oyuncuyu boşta olan bonservisiyle birlikte alıyor. Kayıtlar böyle diyor. Diğer sorularınız hakkında hiçbir bilgim yok.

 30. Duka

  Tükürüğümüzle boğarız sakın kimse böyle arsızların yanında duruş sergilemesin,Bu Taraftar henüz son sözünü söylemedi Nefiss Tanır. Menderes Başkana nankörlük yapan çarpılır

 31. okan07

  Antalya siyasetinde olucak bazi hareketlenmeler bazilarini istahlandirmis olabilir.Muhtemelen turel yakinda ankara yolcusu cavusogluda gorevden alinacak.Cavusoglunum buyuksehiri kazanabilecegini sanmiyorum.Bu boslukda safakozturk u yemek isteyebilirler gidersee 33 000 kisilik stadda 5 seneye bal ligi maci izleriz..

 32. ozzy

  nafiz tanır ın Antalyaspor ile ilişiği acil bir şekilde kesilmeli, ve de Ali Şafak Başkan da gültekin gencerin ve yalakası nafiz tanırın pisliklerini mahkemeye taşıyıp, bu defteri kapatmalıdır.

  Çekinecek korkacak bir şey yok. Ali başkan hamle yapmazsa, ilerleyen zamanda çok zorlanır.

 33. Deniz

  Eğer onca şeyden sonra hala Gültekin genceri Başkan olarak kulübün başında görmek isteyen varsa ne kadar deplasman yapsa da ne kadar maçına gitse de ben onun antalyasporluluğundan şüphe ederim. Adamın ismini duymak bile sinirlerimi zıplatıyor bir de başkan olarak görmeye hayatta dayanamam

 34. Yasin

  Çavuşoğlu görevden alınacaksa, önce kardeşinin Alanyasporda ki koltuğunu korusun. Ayrıca Ali Şafak Öztürk’ün arasıda Çavuşoğlu ile en az Gencer kadar iyi diye biliyorum. Golf aktiviteleri vs den görebilirsiniz. Ali Şafak Öztürk gerçekten Antalyasporlu olduysa ve görevi bırakma niyeti yoksa kolay kolay kimse indiremez. Sadece çavuşoğlu ve türel den dolayı değil işin içine cumhurbaşkanı danışmanları vs girer. Bu saatten sonra ben gencerin kolay kolay gelebileceğini zannetmiyorum. Yinede derneği temizlemek lazım

 35. tanju

  Emre akbaba olayı tek başına dönemim en büyük skandalıdır. Bonservissiz veriyorsunuz.Adamlar 1 sezon sonra 5 milyon euro istiyorlar.

 36. love07

  burdaki bir çok yorum ya kasıtli kasıtlı degilse çok cahilce. 2012 de dösiad başkanıyken gültekin gencer antalya büyükşehir başkanlıgına aday olacagını açıkladı.

 37. love07

  chp sıcak baksada antalya gençlik kolları buna sıcak bakmadı ve 2013 de antalyaspor başkanı seçildi. chp li milletvekilleri ile yakın dostlugu biliniyordu. 2014 de menderes türel büyükşehir başkanı seçildi, gencerle arası hep soguktu. bilindiği üzere kulubü 200 milyon borçla bıraktı. menderes türel ve ak parti milletvekillerinin araya girmesi ile ali şafak öztürk başkan oldu.

 38. love07

  şimdi birileri çıkıp çavuşoglunun gültekin genceri yeniden başkan seçilmesi için liobi yaptıgını söylüyor. menderes türel olmasa idi ne ali şafak öztürk başkanlıga adaydı ne antalyaspor süperligeydi. yatıp kalkıp menderes türele ua edelim yoksa kimse 200 milyon borcu olan tüm alacaklarına temlik konulmuş bir kulube başkan olmaz.

 39. Barış Arıcı

  Emre Akbaba cevabı için teşekürler, Canvet kardeşim ve Hasan Sarı…Yazdığınız durumdan çıkardığım bu bir soygundur,talandır en önemlisi ahlaksızlıktır…Sorumluları kimse adalet önünde,taraftar önünde,delegeler önünde hesap vermelidir.Bu işin için de kimler varsa,babam bile olsa bu ahlaksızlığın hesabı sorulmalıdır.
  Hasan Sarı kardeş, Tff sayfasında Antalyaspor dan resmi ayrılış tarihi 29.07.2016 diyor…Bu tarihte resmi olarak başkan kimdi,Menderes Türel in bilgisi var mıydı ? Bu sorular acilen cevap bulmalıdır.Çünkü bu soruların cevabı bizi bu pis işlerin içinde kimlerin olduğunu da gösterecektir.

 40. akin karabağ

  emre akbaba nin alanyaya peskes cekilmesi olayinda gencerin sucu yoktur cavusoglunun kardesine sampiyonluk peskesidir.simdide 5000 milyon euro istiyorlar bu demek oluyor cavusoglu antalyaspir un 5000 milyon eurosunu cope atmistir cavusogluna oy yok antalyaspirlu olarak

 41. can sancar

  cumhurbaskani cavusoglunun yerine danismanini dis isleri bakani yapacak dedikodusu dolaniyor siyasi kuluslerinde bunu bilen cavusoglu gozunu mendetesin yerine diktigi soylentileri var bu haberleride piyasaya sunuyor berek ama unutmasin akp menderes baskan harici cikacak aday kolay kolay. belediyeyi alamaz cavusoglu hic alamaz siyasi hata olur akp icin cavusoglu ilk once emre akbaba nin peskes cekilmesinii hesabini versin antalyali unutmaz unutturmaz

 42. can sancar

  MENDERES TUREL BIZIMDIR Cvusoglu na yedirmeyiz

 43. can sancar

  akp refandum yapsin cavusoglumu menderes mi diye alanyada bile menderres cikar Hodri meydan cavusogluna

 44. kubilay sari

  bir akp li olarak cavusoglu bld baskani adayi olsun mendetesi yesinler en guclu rakibine oy atmazsam menderes bizimdir

 45. GümüşAdam

  gözünü para hırsı bürüyenler lütfen zamanınızı başka meslek dalları ile değerlendirin, ne bileyim turizm deneyin, ticaret deneyin, veya adınıza yakışacak pis işlerde olabilir kara borsa uyuşturucu kaçakcılığı vs. ama yeterki güzel memleketimin takımına bulaşmayın. Allah rızası için yeter artık..

 46. AŞ7

  Menderes başkanım şafak başkanım size güvenimiz tam

 47. boransel77

  Konu Menderes ve Çavuşoğlu olayı deği arakadaşlar sulandırmayın.Çünkü Antalyaspor ne Menderesin nede Çvuşoğlunun malıdır.Bu takım Antalyanındır.Antalyanın namusudur.Antalyasporumuza hizmet eden her bir kişide bizim için kıymetlidir.Tabiki çalmadan peşkeş çekmeden.

  Şimdi Bu Emre Akbaba konusu biraz karışık.iLK KİRALIK VERİLDİĞİNDE Alanya spora bizim idari işlerdeki karışıklıktan dolayı 1 senelik değil iki yıllık kiralık olarak kullanıldı.Gümtekin bu konuda sesini çıkarmadı.Ancak şunu çok iyi bilinki Emre Akbaba Alanyaspora peşkeş çekilmiştir.Emrenin menajeri Bülent Ortakayada bu işlerin tam merkezindedir.Bizim müsrif bakkal Gencerde kimsenin haberi olmadan,yönetimin bile haberi olmadan Cavusogluna yalakalık bokuna bu çoçuğu bedavaya verdi.Aksini iddaa eden yalancıdır.

 48. boransel77

  Süperligden düştüğümğz sene KLÜP kendi malı olan oyuncuların listesini o zamanki hocamız Engin Korukıra verdiğinde eMRE aKBABA bizim oyuncumuz olarak gözüküyordu.Çünkü kirallık olarak gittiği Allanyadan dönmesi lazımdı.Ancak dönemedi Engin hoca ortalığı karıştırdı.Hani bu çoçuk bizimdi gibisine.Hiç suçu yokken Antalyasporun eski Genel Müdürü Süleyman Tekgülü bu işi bahane ederek işinden ettiler.Kiralama işini neden 2 senelik yaptınız konuşulan bu değildi diye.Alanyaspor sızin anlayacapınız o zaman bile bizim üstümğze çöktü ve ne oyuncu istemezken nede Engin hoca istemezhken af edersiniz seve seve çocugu bir sene fazla oynattılar ALANYADA.aHH GÜLTEKİN AHHHH DAHA NELER VAR NELR.

 49. taratar0766

  bu iddia yı kim cıkardı nasıl cıktı onuda yazsanıza

 50. boransel77

  Tabiki bu yalakalıklar bile kurtaramadı Gültekin beyi.Bİr akşam üstü sohbetinde patladı lastiği.Ortak kararla Fikret Öztürke gitti konu.Oda ben uğraşamam ama oğlum yapabilir dedi bu emrevakiye.Dikkat buyurun emrevaki.Çünkü bakkalın yediği naneler artık kokmaya ve su yüzüne çıkmaya başladı.ÇOK mide bulandırıcı şeyler var ama Ali şafak su anda yönetimi aşamıyor.Birşeylerin olması piyasaya çıkması için yönetim olarak imza vermeleri lazım.Ancak veremeyen karın ağrısı olan agalar var yönetimde.Sizin anlayacağınız Antalyayı hareketli günler bekliyor.Ancak bildiğim ve emin olduğum tek şey bu klübe Gültekin Gencer bir daha giremez.Eğer Fikret bey ve oğlu hemen pes edecek olsaydı ceplerinden 100 milyon para koymazlardı.

 51. Vakit Geçiyor

  Emre Akbaba olayına o zaman da tepki göstermiştik. Gözden kaçan konu E Akbabanın bonservis bedeli 5,000,000 euro. GGnin Antalyasporumuzdan götürdüğü 200,000,000

 52. oguz

  menderesin son seneleri başkanlık da Allah hakkımızda hayırlısını eylesin

 53. Goca Yörük

  Hasan Akıncıoğlu’nu yediniz Ali Şafak başkanı yedirmeyiz.

 54. Baris Arici

  29.07.2016 Emre Akbaba nin klupten resmen ayrilis tarihi olarak gozukmekte tff de…Bu tarihte yonetimde kim vardi ve bu imzayi yonetimden kim atti…beni ne turel ilgilendirir ne cavusoglu, yonetimden bu imzayi kim atti.

 55. muzo

  1.Madem Emre AKbaba hediye edildi,Alanyasporda bize wagnerlove’u hediye etsin olsun bitsin.

 56. muzo

  2.Kulübün etrafında dönen AkBABAlar elini ayağını çeksin Antalyaspordan, Genceri destekleyenler, bir kısım taraftar grubu kendi işlerine baksınlar ne coşku kaldı ne heyecan var tribünde beste dahi üretemeyen bir tribünde eriyip gidiyorlar, Allahtan Menderes ve Ali şafak başkan var takımda iyi gidiyor

 57. Antalya0735

  @boransel77 “Eğer Fikret bey ve oğlu hemen pes edecek olsaydı ceplerinden 100 milyon para koymazlardı” cümlesinin gerçekliği nedir ve ayrıca biraz açar mısın ? Karşılıksız kulüp borcu falanmı ödendi ?
  Ayrıca zaman zaman emre akbaba konusunu açmaktaydım bu sitede, sene başı nasıl olurda bonservissiz verilir diye sitem etmekteydim.
  Eğer alanyaspor bu kıyağımız karşısında tekrar istediğimizde bize vermezlerse yazıklar olsun, vagner love falan istemem ben geleceği olan bir oyuncu emre 2 seneye kalmaz milli takıma bile girer bu gidişle, en kötü emrenin bize verilip daha sonra satılması halinde alanyaya pay verilmesi doğrultusunda anlaşılması gerek başka çıkış yolu bilmiyorum ne olursa olsun emrenin bize dönmesi gerekiyor çok işimize yarayacak bir oyuncu ve acil ihtiyacımız var

 58. mehmet karasahin

  Cavusoğlu antalyaspor u bıraksın sadece alanyaspor ile ilgilensin..bizden uzak allaha yakın olsun..
  baransel emre akbaba olayında gencerein sucu yoktur..sampıyonluk turunda otobuste söz verildi alanyalılara emre akbaba..

  menderes turel bizim için siyaset usturudr..her partiliden oy alır menderes baskan cavusoğlu alamaz

 59. Özgür Yücel

  Çok film izliyoruz, hayal gücümüz çok güçlü, mangalda asla kül bırakmıyoruz, elimizdeyken kıymet bilmiyoruz, gencer canın cehenneme.

 60. Özgür Yücel

  Bu arada nabız yoklaması 1

 61. CEVAREIS7

  Deniz kadah yerine Emre akbaba olsa şimdi puro yakmış Avrupa dan kim geliyor onu düşünüyorduk Vangner love gelirsek emre mi love mu deseler love derim 10 numara pozisyon a koy Etoo 20 love 25 goll sallar uçar Takım deniz etoo arkasında Anadolu gibi kalıyor

 62. 07

  Göründüğü gibi olmayan, gücünü Antalya spor dan alan ..

 63. boransel77

  Değerli arkadaşlar,
  Emre Akbaba olayında birilerinim sadece gemisinin yürümesi için göz göre göre Alanya spora bedava peşkeş çekilmesinin tek ama tek sorumlusu GG dir.Bakın tekrar yazıyorum Gencer sadece kendi ikbali için şehirde bakandan destek görebilmek için o çoçuğu bedavaya verdi.Çünkü Menderes başkan onu hiç bir zaman desteklemedi.Bunu görün ve anlayın artık.Kör gözleriniz açılsın.

  İkinci olay Fikret Öztürke bu klübün anahtarı teslim edildiğinde kasa tam takır ve bu seneki futbolcu alacakları ile birlikte çok ciddi borç vardı.Hemen ödenmesi gereken borçlar için para lazımdı.Adama klübün toplam 85 milyon borcu var diye ikna ettiler.Tabi işin içine girince bilançoları kontrol için dıaşardan ekip işe başlayınca kazın ayağının öyle olmadığı ortaya çıktı.Bu seneki futbbolcu alacakları dahil 180 milyona yakın borç vardı.Aylardır kimseye para ödenmeiş ve TFF den gelen tüm performans,tüm takımlara eşit olarak verilen 18 milyon ayak bastı parası hatta kombine gelirleri bile çekilip kullanılmış tüm gelir kapılarının önceden hoyratça harcandığı bitip tükendiği klübün içine girildiğini gören Öztürk ailesi şok yaşamıştı.
  Sonuç olarak aile yinede ikna edildi ama hiç bir banka borç yani kredi vermiyordu.Bu sefer Fikret Öztürk kendi imzasını ve kredibiliteisini kullanarak Ziraat bankasından 100 Miyon kredi kullandı.İşte gerçekler bunlardır.Allah bişze bir daha böyle kötü günler yaşatmasın.

 64. 07li

  Bu iş 3 maymun durumu.Görmedim-Duymadım-Söylemedim=SİYASET… Ne zaman siyasi eller çekilir,menfaatsiz gerçek eller duruma el koyar o zaman iş düzelir.Ne zaman mı?.ÖMRÜMÜZ YETMEZ.!

 65. güneyli

  Öncelikle Menderes ile Çavuşoğlu kavgası Antalyaya zarar verir. Çavuşoğlu’nun çokda Genceri destekleyeceğini düşünmüyorum. sonuçta gencerin klube olan zararı çok fazladır. kulüp onun yüzünden neredeyse batma noktasına gelmiştir gerek nafiz tanır gerekse gencer her zaman menderesin karşısındadır. Tanırın da kluüpten uzaklaşmaıs için dernekte tekrardan tüzük değişikliği gerekiyor ayak bastı parası üç bin tl mi olur

 66. Nafiz İstifa

  Nafiz istifa

Yorum Gönder

*