Antalyaspor Basketbol Takımı, Galatasaray maçı ile görücüye çıkıyor

Antalyaspor Basketbol Takımı, ilk hazırlık maçını Avrupa ULEB Cup Şampiyonu Galatasaray Odeabank ile Antalya’da yapacak.

Geçtiğimiz aylarda kurulan ve Türkiye Basketbol 2. Lig A Grubu’nda mücadele edecek olan Antalyaspor Basketbol Takımı, Avrupa ULEB Cup Şampiyonu Galatasaray Odeabank maçı ile görücüye çıkacak. Sinan Güler, Emir Preldzic, Blake Schilb gibi yıldız oyunculara sahip olan Galatasaray Odeabank ile karşılaşacak olan Antalyaspor Basketbol Takımı, bu mücadele ile ilk kez seyircisinin karşısına çıkacak.

Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk önderliğinde, Aydın Örs, Doğan Hakyemez, Güray Kanan ve Başantrenör Alaeddin Yakan ile yola çıkan ve ilk hazırlık maçını Galatasaray Odeabank ile yapacak olan Antalyaspor Basketbol Takımı, bu maç ile Antalyalı basketbol severlerle buluşacak. Hazırlık maçı, 23 Eylül (Cuma) saat 17:30’da yeni yapılan ve 10 bin seyirci kapasitesine sahip olan Antalya Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Galatasaray Odeabank maçı ile ilgili açıklamalarda bulunan Antalyaspor Basketbol Şube Kurulu Başkanı Güray Kanan, “Geçen sene ülkemize Avrupa ULEB Cup Şampiyonluğunu kazandıran ve bu sene de Euroleague’de mücadele edecek olan Galatasaray Odeabank ile Antalya’da bir hazırlık maçı yapacağız. Bu maç ile TBL 2. Lig’de mücadele edecek olan ve bu sene ki hedefini TBL 1. Lige çıkmak olarak belirleyen takımımızı Antalyalı basketbol severlere tanıtacağız” dedi.

Antalyalıları Galatasaray Odeabank hazırlık maçına beklediklerini belirten Güray Kanan, “Alt yapısı ve teknik kadrosu ile Antalya şehrimize yakışan ve Antalya’da basketbola gönül vermiş tüm gençlerin örnek ve hedef alacağı güzel bir takım oluşturduk. İyi bir kadromuz ve iddialı bir hedefimiz var. Bu sene TBL 2. Lig’den 1. Lige, önümüzdeki sene de Spor Toto Basketbol Ligi’ne çıkmak istiyoruz. Bu hedefe Antalya’yı ve basketbolu sevenlerle ulaşmak istiyoruz. Antalyalıların ve Antalya’da basketbola gönül verenlerle birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Antalyalı basketbol severleri takımlarını görmeleri ve desteklemeleri için bu maça bekliyoruz” diye konuştu.

 1. Hasan

  Bu maçı haftaiçi bu saate alarak insanlara gelmeyin mi dediniz küfür etcem olmayacak

 2. futbol

  Güray Antalyaspor Alt yapısı olmadan lige müracaat etti şimdiki Alt yapıdaki takımlar uzaktan kumandayla geldi bunları öğrenmeden açıklama yapma lütfen

 3. Forza Akrep

  Burada da mı bilgi kirliliği yaşayacağız ?
  Güray Kanan, “Alt yapısı ve teknik kadrosu ile Antalya şehrimize yakışan ve Antalya’da basketbola gönül vermiş tüm gençlerin örnek ve hedef alacağı güzel bir takım oluşturduk.”

  futbol 17 Eylül 2016 at 20:43
  “Güray Antalyaspor Alt yapısı olmadan lige müracaat etti şimdiki Alt yapıdaki takımlar uzaktan kumandayla geldi bunları öğrenmeden açıklama yapma lütfen.”
  Bu ikileme en kısa zamanda bir açıklama bekliyorum.
  Dürüst ve ahlaki olabilmek çok mu zor ?
  Saygılarımla…

 4. Yenikapı07

  Orada olacağım fakat maç biletlimi biletliyse bilet fiyatları ne kadar ne zaman hangi noktalarda satışa başlanıcak biraz bilgi verilseydi iyi olurdu

Yorum Gönder

*