BU SİTE RESMİ BİR WEBSİTESİ DEĞİLDİR

Antalyaspor bir Fenerbahçeli futbolcuya daha talip

Fenerbahçe’de Advocaat’ın gözüne giremeyen Salih Uçan’a 3 Süper Lig ekibinden teklif geldi.

Teknik direktör Advocaat’ın gözüne giremeyen Salih Uçan’a, sezon sonuna kadar kiralık olarak Antalya’nın yanı sıra Konya ve Çaykur Rize’den teklif geldi. Hedefi yurtdışına gitmek olan genç oyuncuyu satın alma opsiyonlu kiralık olarak Sampdoria’nın da istediği kaydedildi. Salih’in menajerinin de genç futbolcunun sözleşmesine 4 milyon Euro satın alma opsiyonu koydurmak istediği belirtildi. (AMK)

 1. bsaglam

  bizim olmayan futbolcuya gerek yok kendi takımı için form mu tutturtalım kesinlikle takımımıza kiralık futbolcu alınmamalı illaki alınacaksa satın alma opsiyonlu alınmalı

 2. karadag

  salih uçan bize uymaz. biz takım olarak şu an fizik gücümüzle oynuyorum. salih takıma uyum sağlayamaz.

  bu arada şafak başkan sonuna kadar arkandayız. bu takımı tribün gruplarına yedirme. tek kuruş koklatma bunlara. bak önünde aziz yıldırım örneği var. seslerini kökten kes.

 3. boransel77

  Antalyasporun adını kullanarak ranttan beslenen asalaklarına tavsiyem,gültekin gencer gibi komik duruma düşmeden yanlışlarından bir an önce dönmeleri olacaktır.Tarih bugünleri her zaman olduğu gibi yazacaktır.Bu şehrin takımını Sahtekar şer odaklarının ne hallere düşürdüğü ortadayken yeni gelen yönetimin herkez tarafınca kabul gören yanlış 3-4 transferini örnek göstererek yamyam bir önceki yönetimle aynı kefeye konulmasını benim midem kaldırmaz.Çünkü düğerleri hırsızdı 90 trilyon buhar oldu.Bu adam bankadan kendi imzasını koyup 100 trilyon bulmasaydı halimiz şu anda Mersin idmanyurdu gibi olurdu.Boş atmayın hayvan terli yemez.Siz düşün bu şehrein yakasından bak ne güzel galibiyetler almaya devam ediyoruz.Maraton yeter.Son sözümde özellikle lise çağındaki saf temiz Antalyaspor sevdası ile o tribün gruplarına giden genç kardeşlerime.Kendi 3 kuruşluk menfaaiti için sizi kullanan o tribün gruplarına kapılıp sakın şehrinize ve takımınıza sırt dönmeyin.Son pişmanlık çare etmiyor.Tek gerçek Antalyaspor aşkıdır.Güzel şehrimiz Antalyadır.Kendi menfaatleri ve çıkarları için sizi kullşanmalarına sakın izin vermeyin.

 4. Antalya Sevdalısı

  OĞUZ MATARACI YA GÜVEN RIZA HOCA

  GERİ ÇAĞIRIN ERZURUMDAN

 5. aleddin

  Evet benimde begendigim oyuncudur

Yorum Gönder

*