BU SİTE RESMİ BİR WEBSİTESİ DEĞİLDİR

Antalyaspor taraftarı cezaya ve kulübün avukatına isyan etti

Antalayspor – Başakşehir maçından dolayı PFDK’ın Antalyaspor’un hem kuzey hem de güney kale arkasındaki taraftarlara ceza vermesi kırmızı-beyazlı takımın taraftalarının tepkisi neden oldu.

Antalyaspor A.Ş’nin avukatı Erkan Yücel’in de twitter hesabından “Kuzey kale arkası ve güney kale arkası tribünden küfür etmemeyi ne zaman öğrenecek acaba” diyerek attığı mesaj gerilimi arttırdı.

Antalyasporlu taraftarlar PFDK’dan gelen ceza gerekçesini ve kulübün yaptığı savunmayı görmek istediler. Bunun üzerine gazeteci Murat Özgen, cezanın gerekçesi ile ilgili maddeleri paylaştı.

Güney kale arkasından ‘Satilmis hakem’ ve kuzey kale arkasından ‘A… ne oluyor g… başın oynuyor’ dendiği için ceza verildiği ortaya çıktı.

Bunun üzerine kulübün yaptığı savunmayı görmek isteyen taraftarlara ise Avukat Erkan Yücel, savunmanın son kısmını gösterdi. Özellikle Kuzey kale arkasındaki taraftarlar ve o tribünde bulunan 07 Gençlik, savunmanın tamamını ve kendileri ile alakalı bölümü de gösterilmesini istedi. Ancak, Erkan Yücel bu çağrılara kayıtsız kaldı ve bir süre sonra konu ile ilgili yaptığı tüm paylaşımları sildi.

Antalyaspor taraftarı, kırmızı-beyazlu kulübün PFDK’ya yaptığı savunmayı görmek için ısrarları sürdürürken, cezaların gerekçesi ve yapılan savunmayı gördükten sonra konunun takipçisi olacaklarını dile getiriyorlar.

PFDK’dan Antalyaspor taraftarına ve kulübüne ŞOK ceza

 1. Selman07

  Satilmis hakem disinda birsey denmedi kendileri klubu savunamayacak kadar acizken kendi işbilmezliklerini taraftara atiyorlar.
  Stadda toplu sekilde kufur olmadi kesinlikle bireysel olanlrida kimse engelleyemiyor zaten

 2. Selman07

  Herkes klubu arasin kufur olmadi diye baski yapsin sahipsiz degil bu takim satilmis hakem e ceza veriliyorsa bu ulkede hicbir stada seyirci almamak lazim.

 3. Salih G.

  Kulübün taraftar politikası belli oldu.
  Transferlerle herkesi uyutmak. Sesi çok çıkanlarıda 66 grubu ile susturmak bastırmak.
  savunmanın gösterilmeme nedenide budur. 07 gençlik i pek sevmez gültekin gencer ve 66 grubu. o yüzden 07 gençlik bulunduğu bölüme yapılan savunma gösterilecek düzeyde değildir. muhtemelen 07 gençlik aleyhine bir savunma yapmışlardır ondan göstermiyorlardır. yoksa avukat bu kadar şey paylarşırken neden savunmanın tamamını paylaşmadı?

 4. Yasin

  Passolig şahıslara ceza kesmeyi vaat ederken bugüne kadar tribüne giren herkese ceza kesti. Kişileri kameralarla saptamalari gerekiyor. Avukat savunmasında bu konulara değinmemis savunmayi cezanın ertelenmesi üzerine kurmus. Ceza geldikten sonra da beceriksizliğini taraftarı suçlayarak örtmeye çalışmaktadır Varsa kufur olduğuna karşı ses kaydı görüntü kaydı vs Buyursunlar sunsunlar bizde gorelim. Gencer taraftarina sahip çıksın . Kendi iş bilmedigi gibi avukatı da iş bilmiyor staddaki anonscusu da.

 5. Yasin

  Kulübün avukatı TFF yı savunuyor. Gencer taraftarına sahip çıksın Bu yıl ki üçüncü maç bu benim gunahim ne ? Ben bilmiyor muyum evden tv karşısında maç izlemeyi şimdi tüm İstanbul sempatizanları stada gelecek gol veya mağlubiyetten maratonda kapalı da sevinecekler ben evde kafayı yiyeceğim. Gencer hakkımızı yedirtmesin avukati da değiştirsin yapamiyorsa da o koltuğu boşuna işgal etmesin

 6. Yasin

  Gencer cezayı tanimasin bjk maçı gibi girelim stada ya da takımı ligden ceksin. Koskoca kulüp bir tupcunun oyuncağı oldu

 7. Yasin

  Arkadaşlar herkes arasın kulübü tepki koyun bjk maçı gibi girelim stada Gencerin telefonu olan varsa paylassin ona da koyalım tepkimizi elaleme maskara olacağız yoksa içimizdeki İrlandalılar stada girecek rezil olacağız armaya ve şehire sahip çıkın bjk maçında edilen kufurleri unutmayın aynısı gelecek tekrar basimiza evimizde deplasman yaşatir bu İrlandalılar herkes arasın kulübü genceri aradiginiz da avukatla ilgili şikayetci olduğumuzu da soylerseniz iyi olur

 8. Münferit Antalyaspor daima.

  kurunun yanında yaşda yanıyor bu nasıl bir sistemdir yazıklar olsun

 9. huseyin

  Arkadaşlar kardeşime passolig kartı alsam kombineyi ona aktarsam o girebilirmi maça ve de aldığım passolig kartı maça kadar yetisirmi?

 10. LEO

  Aynen kardeş,iHem hakem hemde rakip futbolcular Sinirlerimizi altüst ediyorlar.Buna hiçkimse ses çıkartmıyacakmı?Başkan da biraz başkanlığını yapıp ne lan bu yaptığınız diyecek federasyona.Hakkımızı yedirtmesinler.

 11. x ve y

  kararı okuyun.. küfür demiyoru.. kötü ve çirkin tezehürat diyor…

 12. x ve y

  kararı okuyun.. küfür demiyor.. kötü ve çirkin tezehürat diyor…

 13. oswan07

  olan oldu bundan sonrasına bakmak lazım bencede bjk macındakı gıbı stda grılmelı yoksa fener o stadı ınletırken bız tv basında kahırdan oluruz ve boyle krıtık bı donemde ıc sahada tarafgtar destegını arkasına alan bı takımın neler yapabılecegını mersın macında gorduk …..100 000 tl gelıcek bı ıkıncı ceza kendı evımızde mac kaybetmekten ıyıdır… oradan gelıcek gelırler onu kapatır.

 14. huseyin

  Bjk maçına nasıl girildi açıklar misiniz lütfen biz passo lig kartıyla girdik farklı yöntemle girenmi olmuştu ?

 15. tanju

  Hukuk dili olarak küfür demez zaten “çirkin ve kötü tezahurat” modernize edilmiş hali küfürün

 16. tanju

  Ceza hukukunda şahsilik ilkesi geçerlidir.Bir kimse bir grup içinde bulunmakla birlikte, yukarıda belirtilen suçlara
  karışmamış olabilir veya gruba mensup olmakla birlikte, somut olayda o grup
  içinde bulunmayabilir. Eğer iştirak iradeleri de ispat edilemez ise fiille bağlantısı kurulamayan kişiler hakkında soyut olarak bir gruba mensup olmaları nedeniyle mahkûmiyet ve seyirden yasaklanma tedbiri uygulanamaz.

 17. özer 1966

  ERKAN YÜCEL İSTİFAAA
  HER GÜN DAHA YÜKSEK SESLE
  AVUKAT İSTİFA AVUKAT İSTİFAA AVUKAT İSTİFAA AVUKAT İSTİFAA AVUKAT İSTİFAA
  AVUKAT İSTİFAA AVUKAT İSTİFAA AVUKAT İSTİFAA AVUKAT İSTİFAA AVUKAT İSTİFAA

 18. lel07

  Bi daha kombinede almam macada gitmem. Tff bunu istiyor zaten stadda seyirci olmasin hakemler rahat rahat mac yonetsin

 19. alican07

  Ben o maçta güney üst tribünündeydim. Küfür felan olmadı. sadece bir grubun “Satılmış Hakem” diye bağırdığını duydum. Ama biz neden cezalandırılıyoruz. Yönetim bizim haklarımızı savunamıyor. Kombine aldık . cezalar yüzünden 10 yaşındaki oğlumla maçlara gidemiyoruz. Bir de bu ceza kupa maçında mı lig maçında mı geçerli ?

 20. huseyin

  Lig maci

 21. Antalya0707

  Kapali trübün Kuzey kale arkasindan dahada Topluca Güney kale Arkasinla birlikde Tezarruhatda bulundular. ADALEEEEET NEREDE? YAZIKLAR OLSUN

 22. Antalya0707

  KUZEY KALE ARKASINDA NEREDE TOPLU (KÜFÜR) EDILDI YETKILILERE SESLENIYORUZ. YAZIKLAR OLSUN

 23. Amigo Altan

  Dostlar bizler maalesef üzülerek söylüyorum ki henüz maça niçin gidildiğini gönül vermiş olduğumuz takımımızı nerede nasıl destekleyeceğimizi bilmiyoruz.
  Bilmemek ayıp değil onu öğrenmemek ayıp.
  Maça nasıl içimizde bir coşku küçük bir çocuk heyecanı ile gidiyorsak maç esnasında da içimizde ki bu çocuksu coşku ve heyecanı sahaya yansıtarak
  gerçek bir taraftar olduğumuzu gösterebilmeliyiz.
  Bunun için de sporun barış dostluk ve kardeşlik adına yapıldığını biran bile olsa aklımızdan çıkarmamalıyız.
  Kimse kaba kuvvet ve şiddet yanlısı hareketlerle bir yere varamaz.
  Lütfen Avrupa’dan futbol özetlerini seyredin.
  Saygılarımla.

 24. Antalya0707

  (AMIGO ALTAN) YERDEN GÖGE KADAR HAKLISINIZ.

  AMA TOPLU KÜFÜR EDILMEDI. GÜNEY KALE ARKADASINDAN SATILMIS HAKEM SLOGANLARI YÜKSELDI. DOGRU TESPIT. AMA KALE ARKALARI BLOCK BLOCK AYRILIYOR HANGI BLOCKDAN GELDIISE O BLOCKA CEZA VERMEK VARKEN O BLOCKDA OLMAYAN ÖTEKI BLOCKLARA GECME IMKANI BILE OLMAYAN MACINI SEVGI DOLU HEYANLA IZLEYEN TARAFTARIN SUCU NEY? BIZIM KUZEY KALE ARKASiNDAKI BLOCKLARIMIZ VERILER CEZALI KALE ARKASINDAKI BLOCKLARDAN AYRI. O BLOCKLARI ZATEN INKAZ ETMEMIZ MÜMKÜN DEGIL CÜNKÜ BLOCKLAR GECISI YOK BIZIM SUCUMUZZZZZZZ NEY ? NEDEN BUNUN CEVABINI KIMSE VERMIYOR ADALETSIZLIKDIR BU . BEN HAKLARIMIN KORUNMASINI ISTIYORUM BENIM GIBI BU OLAYDA OLAYRANI YATISTIRMA IMKANI DAHIL OLMAYAN TARAFTARIN HAKLARI NE OLACAK ????

 25. Yasin

  aynen kardeşim passoligin amacı zaten kişileri saptamaktır burada adaletsizlik söz konusu küfür eden kişiler kameralarla tespit edilip zaten küfür edilmedi burası ayrı bir konu onların passoligden bir sonraki maça girişleri engellenmesi gerekirken topluca herkese ceza kesmek adaletsizliktir

 26. Antalya0707

  egerki Federasyon bu durumu düzeltmesse veya Antalyaspordan bu konu hakkinda (Bloklarin ayri olmasi ve söz konusu olan Bloklarin ceza almasi konusunda geri kalan bloklarin haklarini korumasi konusunda) bir adim atmazsa Bu yönetimede yaziklar olsun derim. Hangi blokdan toplu cirkin tezarruhat geldi ise o bloklari ceza vermeliler Antalyaspor yetkilileri bu yalnisi düzelmeli tekrar bir aciklama yapmali

 27. hakan

  bende buna anlam veremiyorum kale arkası a1 blokta bayanlı erkekli oturduk efendi efendi maçımızı izledik haksılık bu

 28. Her sene kombine alan adam

  Satılmış hakem demeyeceksin işte hala bunu neden anlamıyorlar, illa hakeme bir şey diyeceksen hakem gol gol diye bağır başka bir şey bulun. 90 larda kalmış tezahuratlarla hala tribüncülük oynayanlar kendini geliştirmeli, takım atak yiyor akdeniz akşamları diye bağrılıyor, ora ayağa bura ayağa başka bir tezahurat yok mu. Maçın akışına göre verilen tepkiler bile bundan iyidir. Kimsenin eline koz vermezsen kendini savunmak zorunda kalmazsın, maraton tribünde sahaya su bile atan bir mal vardı , öylece maçı izlemeye devam etti 6222 uygulanacaksa böylelerine uygulanmalı, tribüne para verip maç izlemeye gelen taraftar cezalandırılmamalı.

 29. Her sene kombine alan adam

  Herkes yerine oturursa kimin sövdüğü kimin sövmediği de belli olur. Yerime oturacağım dediğimde her yer boş beni kaldırma diye tepki alıyoruz. Ne yazık ki asla bir futbol şehri olamayacağız.

 30. Antalya0707

  O BLOCKLARDAN AYRI BLOCKLARDA MACINI IZLEYEN TARAFTARIN SUCU NE? BE ADAM BUNUN CVEVABINI ARIYORUZ

 31. özcannn

  ben o maça gitmedim kuzey tribünden kombinem var bende mi giremiyecem maça

 32. 07rdl

  Arkadaşlar aranızda avukat yok mu. Gerekirse anayasa mahkemesine gidelim. Toplu ceza kesmek adaletsizlik değil mi?

 33. Antalyali

  Güvelikçiler görevini yapmiyor maraton üst g blokta mersin macinda 2 tane kendini bilmez rakip taraftara el kol sallayip asagi atlayacak konuma geliyor guvelikciler hepsi izliyor sonra cecalar geliyor olan dürust taraftara ve antalyasporuma oluyor yazik

 34. Antalyali

  Amigo altana sonuna kadar katiliyorum.arkadaş takimini seven insan rakip taraftarla hakemle ugrasmaz sadece takimini desdekler elimize ne geçiyor

 35. Amigo Altan

  Dostlar maça gitmeyenlerin kartında sorun olmuyor.
  Ceza maça gidenlerin kartını etkiliyor.

 36. Emin 0707

  bunların amacı taraftarla değil gültekin Gencer ve yıldırım Demirören arasındaki daha önceki gelen anlaşmazlık. bunun acisinida takım ve taraftarlar çekiyor. başka açıklaması yok. bu takıma rahat vermicekler… hep hakem hataları ve cezalar….

 37. huseyin

  Sizin için sıkıntı yok girebilirsiniz

 38. huseyin

  Kafayı kullanan maça girebilir sadece bi 22 TL harcayarak 😉

 39. voldemort

  07 gençlik Allah sizi başımızdan eksik etmesin para için grubu gencerin yalakalığına çalıştırmadınızya diğer gruplar gibi helal olsun sizlere.

 40. Antalyam

  Nasıl açıklada bilsin millet

 41. Selman07

  Kotu ve cirkin tezehurattan kasti kufur zaten.

 42. huseyin

  Tabiki mail adresinizi yazın lütfen

 43. huseyin

  Buraya yazılabilecek birşey değil cunku

 44. tanju

  Seyircinin oyuna e tkisi sifir bizde.cunku macla ilgileri yok.gidista,pozisyona gore tezahurat yapmiyorlar.onlar icin mac icmek icin bir bahane sadece.

 45. Mduransevgi

  Yeni bir pasolig alıp kombineyi oraya mı aktarıyoruz?
  Ama TC kimlik aynı?

Yorum Gönder

*