BU SİTE RESMİ BİR WEBSİTESİ DEĞİLDİR

Başkan Şafak Öztürk ve ekibine DARBE niyeti !!!

Son günlerde tribün gruplarının Antalyaspor A.Ş Başkanı Şafak Öztürk ve yönetimine karşı cephe alması dikkat çekerken Antalyaspor’da korkunç bir gerçek daha ortaya çıktı. Geçtiğimiz sezon sonunda Antalyaspor A.Ş’nin mali yapısının bozulması, menajerlerle olan ilişkiler sonrasında Gültekin Gencer yönetimi görevinden ayrılmış yerine de Şafak Öztürk başlanlığında yeni yönetim göreve gelmişti.

A.Ş’de bu yapılan değişiklik öncesinde A.Ş’nin hisselerinin %56’sına sahip olan Antalyaspor Kulübü Derneği seçimine gözler çevrilmişti. Mevcut Kulüp Derneği Başkanı Nafız Tanır, A.Ş’nin eski başkanı Gültekin Gencer’den aldığı destekle yeniden başkanlığa seçilmişti.

Nafız Tanır’ın yeni dönemde listesinde ise Gültekin Gencer’e yakınlığı ile bilinen bir çok ismin olduğu görülmüştü.

WHATSAPP GRUBU

Antalyaspor Kulübü Derneği’ne ait olan whatsapp grubuna yeni dönem listeye giren ve Gültekin Gencer’e yakınlığı ile bilinen isimler eklendi. Futbol takımının patronu olan Antalyaspor A.Ş’de ise sezon başında alınan kötü skorlar söz konusu whatsupp grubunda sıkça gündeme getirildi.

Dernek yönetiminde bulunan bazı isimler, “Antalyaspor futbol takımının halı harap. Acilen Antalyaspor kulup Derneği’nin ya ipleri eline alması yada acilen genel kurul kararı alıp kendini siyasetin elinde oyuncak bunlar imajını kirmasinin zamanı gelmiştir” diyerek darbe niyetinde oldukları ortaya çıktı.

Murat Süğlün tepki gösterdi
Söz konusu bu mesajda Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e de imalı ifadeler yer alırken ilk tepki veren ise Antalyaspor Kulübü Derneği yönetim kurulu üyesi Murat Süğlün oldu ve whatsapp grubundan ayrıldı. Murat Süğlün’ün de arkasından mesajlar yazıldığı grupta görüldü. Süğlün’ün bu mesajlardan haberdar olduğu ve yakın çevresini bunu paylaşarak Kulüp Derneği’nin bulunduğu ortamdan rahatsızlığını dile getirdiği iddia edildi.

A.Ş yöneticisi ayak uydurdu
Whatsapp grubunda Vedat Gürhan’ın da hedef alındığı ortaya çıktı. Gürhan’ın sosyal medya hesabından Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafız Tanır’a tepki gösterdi ve kulübü borç bataklığını girmesinin sorumlularından biri olduğu dile getirdi. Vedat Gürhan’ın bu mesajı whatsapp grubunda Gültekin Gencer’in yandaşları tarafından tepki gösterildi ve “Vedat Gürhan denen sarhoş adama cevap verilmesini arz ederim. Kulup başkanımıza edebsiz ve aşağılık tavrı nedeniyle” diyerek mesaj atıldı.

Atılan bu mesaja ise hem Dernek hem de A.Ş yöneticisi olan İsmail Bilal duyarlılık gösterdiği ortaya çıktı. İsmail Bilal’in, gazeteci Vedat Gürhan’ı arayarak, Nafız Tanır’ı savunup, koruduğu öğrenildi.

Söz konusu grupta Antalyaspor A.Ş başkanı Ali Şafak Öztürk’e ağır ifadeler bunlarla sınırlı kalmadı;

* 32 yaşındaki genç ve tecrübesiz arkadaşın yanında elpençe durarak ne oluyoruz?

* Orduspor’a yenildiğimizde ‘kupon yap başkan’ diye iftira atanların yeni başkanınızın bahis üzerine ticari şirketinin olması dahi olmayan onurunuzu rahatsız etmiyor mu?

* Ligin dibine çakılmayı bir kenara bırakın 2 maç üstüste yenildiğimizde bütün stad yıkılır şehir ayağa kalkardı?

* Birilerinin egosunun tatmininin taşeronluğuna gönüllü olacağınıza Antalya’ya ve Antalyaspor’a gerçek gönüldaş olsanız. Kendinize ve ailenize daha onurlu bir iş yapmış olursunuz.

* Bu takımı dernek yönetsin daha iyi olur.

Ağır ifadelerin artması, Dernek yönetimin ortaya çıkmasının ardından whatsapp grubunun kapatıldığı öğrenildi.

 1. Kopta Gel

  Paralelcilik mi oynamak istiyorsunuz ? gültekin ve nafiz sizin ben yürüdüğünüz yollarınnn emi. annadın sen onu.
  Bırakın lan bu klübün peşini düşün yakasından kene gibisin uleee

 2. Yasin

  Başkanın whatsapp grubuna laf atmalarının sebebi belli oldu.
  Onlar whatsapp grubu kurunca bir şey yok. Başkan kurunca Servet Çavuşoğlu istifa
  Maraton susunca çekirdekçi. Gruplar susunca vefakar Antalyaspor taraftarı.
  Maraton tezahürat yapınca siz nasıl tezahürat yaparsınız. Sizler hainsiniz demeler.
  Bir tarafta kulüpten nemalananlar. Bir tarafta gerçekten Antalyasporun geleceğini başarısını isteyen gerçek Antalyaspor taraftarı.
  Herkes her şeyin farkında. Hasan Akıncıoğluna yaptıklarınız nasıl aklımızdan silinmediyse bu yapılanlarda tek tek kazınıyor.
  Yol yakınken yanlışınızdan dönün.

 3. Osman

  ne whatsapp grubuymus . kimse ali şafak öztürke leke süremez . galibiyet aldıkça kudursun Antalyaspor düşmanları.

 4. Yasin

  Bir lafımda admine. Yılbaşı kutlamaların için teşekkürler.
  Aynı hassasiyeti ülkemizin değerleri içinde göstermeni isteriz!!

 5. aziz konak

  söyleyecek kelime bulamıyorum geçtiğimiz günlerde de bir mesaj atmıştım bunların hepsi planlı programlı.

  dernek yönetimini eğer şafak başkan almazsa, kendisine hasan akıncıoğlu bir son hazırlanacak. önce borçlar bitecek kulüp düzleğe çıkacak sonra hadi git diyecekler.

  nafız tanırın yatacak yeri yok ama halen sokağa çıkabiliyor ilginç.

 6. deniz

  ulan ne gültekinmiş be düş artık antalyasporumuzun yakasından. bunlar hep gencer döneminde işleyen çarkların ali şafak başkan olunca bozulması nedeniyle oluyor. gencer zamanında kulüpten para yiyen kim varsa şimdi isyanlarda. ayıptır ya bir de bu adamlar heryerde antalyaspor sevdalısıyız biz diye dolaşıyorlar.

 7. fanatik07

  HADİ GÜLTEKİN GENCER İLE NAFİZ TANIR YİYİCİ ONLARI BİLİYORUZ DA İSMAİL BİLAL DEN BÖYLE BİRŞEY BEKLEMEZDİM.ODA TAM TİCARET ADAMI OLDUĞUNU GÖSTERDİ.

  GÜLTEKİN GENCER + NAFİZ TANIR + İSMAİL BİLAL = ANTALYASPORUN ASALAKLARI…
  ANTALYASPORUN İRLANDALILARI

 8. okan07

  Ne bitmez hirslariniz varmis.50 yillik bu kulup babanizin mirasi degil birakin mevcut yonetim becerisi ne ise onu yapsin..takimdaki huzur ve iyi gidis bir yerinizemi batti

 9. halis kırgın

  vakıf ve dernek yönetimi derhal ali şafak başkana verilmelidir. davul birin tokmak başkasında olmaz böyle bir dönemde. kulübü batırdılar utanmadan birde böyle entrikalarla uğraşıyorlar.

 10. Canan Etli

  Gencer’in cebine harcadığı paralar için savcılık yolu açık değil mi veya dernekler yasasına göre onaylandığı için kontrol yapılamayacak mı
  Nafiz Tanır ekonomik anlamda güç durumdayken kendisini kulüp sayesinde toparladı mı

 11. Dursun Koca

  Gencer ve Tanır nedir derdiniz ben söyleyeyim o güzelim gelir kapısı kapandı

 12. Alican

  Ali Şafak Öztürk’ü yemeye çalışan gencerciler var özellikle taraftar gruplarından bazı kişilerin neden genceri istediğini herkes çok iyi biliyor kimse aptal değil yaşasın Antalyaspor’u karşılıksız sevenler..

 13. Akrep007

  Taraftar grupları arpayı kim veriyorsa ona koşuyor galibiyet önemli değil neymiş deplasman yapıyorlarmış PTT’de Atatürk stadında 30 çocuk oluyordu ? Taraftar grupları taraftarı bitirdi zaten 100 kişilik taraftar. Grubu olmaz sırf politik gruplar bu takım düşsün kimse kavga etmez çünkü rant bitiyor kimse bilet satamıyor ?

 14. 7canAS

  BAŞKAN KÖŞE BUCAK SAKLANACAĞINA.

  ŞAYET BAŞKAN İSE ÖZGÜR İRADESİYLE YUMRUĞUNU MASAYA VURABİLİYOR İSE.
  ÇIKSIN ORTAYA TÜM BU NEGATİF DURUMLARI TEK TEK AÇIKLASIN VE ÇÖZÜM BULAN KİŞİ OLSUN. BEN BAŞKANIN SUSTUKÇA ADI BAŞKANLIK GEÇEN MAKAMI KALDIRAMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

  ŞAYET ANTALYASPORDA SORUNLAR VAR İSE ÇIKIP ÇÖZECEKSİN.BAŞKANLIK BUNU GEREKTİRİR.
  TRİBÜN GRUPLARINI AL KARŞINA ÇÖZÜM YOLU BUL BAŞKAN. SANA GELEN PROJELERİ TAKMAZSAN VE SENİ YÖNETEN KİŞİLERİN ETKİSİNDE KALIRSAN.KUSURA BAKMA ZENGİN BİR İŞADAMININ VASIFSIZ BİR OĞLU OLARAK KALIRSIN.BABA PARASIYLA ADAM OLUNMAZ.

 15. Arda

  Bunlar bu kulüpten temizlenmesse daha çok kötü günler bekliyor antalyamizi

 16. kırmızı ol

  Taraftar kasımpaşa macında takımını yanlız bırakmıştır.Kimse Başkana laf atmasın lütfen….

 17. CEVAREIS7

  Başkan ya istifa et yada İki kale arkası kombine lerini iptal et Maraton Doğu tribün yeter emin ol 2 tribün fulll çeker Fener başkanını örnek al

 18. As çağrı

  Yalnis yonlendiriliyorsunuz asılsız şeylerle taraftarı itham edeceğinize bide taraftar cephesinden bakmanizi tavsiye ederim taraftar her zaman kulübünün arkasındadır aksinide kimse iddia edemez olayları kulaktan dolma duyanlar ortalığı karıştırmaktadır herkese iyi günler

 19. Damat Ferit

  Kimse başkanı övmesin boşuna baskanin takıma yaptığı tek katki dahada borca sokmak takım hala Gültekin gencerin yaptığı kadroyla oynuyor yaptığı bütün transferler fiyasko hepsi boşa masraf taraftar sezon basi galibiyet yuzu gormedi yinede 9 otobüs deplasman yaptı eziyeti de cefayida çeken her zaman taraftardir.

 20. Zafer07

  Sözüm gerçek antalyasporlulara.
  RENKDASLARIM ALI SAFAK BEYIN ARKASINDA DURMA ZAMANIDIR ÇOK IYI YOLDA ILERLIYORUZ 5 sene ICINDE TURKIYENIN EN KURUMSAL KULÜBÜ OLACAĞIZ
  KOKORECCILER GENCERCILE BAŞKA KAPIYA

 21. taner ovacık

  gültekin geldiği zaman hasanın kurduğu takımla ligde kalsaydı madem.3 senede yaptığı en az 20 boş transfer var.onları neden yazmıyorsunuz.gültekin gene paramı veriyor yoksa

 22. İzin Varmı

  TIRBUN BASINDAKILER KURANA EL BASARMI PARA ALMADIKLARI ICIN

 23. deniz

  Valla pek oturup adam gibi konuşulacak tiplere benzemiyor bu gruplardaki arkadaşlar. Bunu hem stadda gördüğüm davranışlarından hem de açıklamalarındaki ve buradaki yorumlardaki tehditvari söylemlerinden ötürü söylüyorum. Birşey konuşmaya kalksan hoşlarına gitmeyen birşey olunca hemen tehdit edip kavga çıkarır çoğu bence. Zaten çoğu insan işte bu yüzden stada gelmekten korkuyor. Bana da çoğu arkadaşım tanıdığım neden sürekli maçlara gidiyorsun başına bir iş gelecek

 24. naceset

  @ Damat Ferit Kardeşim nick ile yazı ancak bu kadar uyumlu olabilirdi gerçekten seni taktir ettim. 🙂

 25. Damat Ferit

  Karadağ her kimsen artık kombinen yoksa taraftar grupları sana kombine versin yönetimden bedava kombine alan yok git araştır unutmaki antalyasporun bütün tribünleri taraftarın elindedir isterse eğer seneye maratonada girer kimin kopegi olduğun belli çok havlıyorsun..

 26. Damat Ferit

  CEVAREIS7 kombineyi başkan mi yüklemiş de iptal edecek güce sahip? Boş işlerle uğraşma çok bilgi sahibi olmak istiyorsan dernegimizde belli gel bilgi sahibi ol gerçekleri öğren boş laflara kulak asma

 27. As çağrı

  Bizde sizin sahte nicklerle yorum yapan çakallar olduğunuzu biliyoruz bişey diyormuyuz adam olun adinizla yorum yapan simsar çakallar kimse kimseyi tehdit edemez kendi gölgesinden korkanlar siz mı kurtaracaksiniz bu takimi

 28. Damat Ferit

  aziz konak dernekleri ali şafak mi kurmuş da o yönetici boş laf yapmayın artik

 29. Damat Ferit

  Ali başkan anca whatsapp grubu yönetir 🙂

 30. Wolf 07

  Birde eski dinazorlar var taraftar guruplari susunca nemalanmak isteyen orda burda 30 40 kisi ile sak sak cilik yapan
  Daha dune kadar gultekin genceri mekaninda agirlayip yemek yediril mesale yakip buyuk baskan diyenler bugun genceri kotuler olmus yanina 3 5 sarhosu alan tribun gurubu kurmaya calisiyor adam olsanizda 07 ye sahip ciksaydiniz

 31. hooligan07

  ULAN UEFA HAYALLERİ KURDUĞUMUZ GÜNLERDE TARTIŞTIĞIMIZ KONULARA BAKIN…KENDİNİZE GELİN BEYLER, BIRAKIN BOŞ İŞLERİ LAGALUGALARI…DESTEKLEYİN ŞU TAKIMI,BAŞKANI,EKMEĞİNİ YEDİĞİN ŞEHRİ…

 32. Wolf 07

  07 Genclik büyüyor 3000 4000 uyesi var adam gibi adamlar hepsi isi gicu yerinde Antalyaspor sevdalisi sponsorlarida tolga comertoglu sikintisi olan gelsin konusalim

 33. Wolf 07

  Fenerbahce macinda rixos ve maratondan 3 4 bin bedava bilet yukletti herkes esine dostuna hainler verseydinizya cebinizden 150 200 tl bilet alsaydinizya belesciler cekirdek yediniz gitttiniz Cogunuz fenerli got oldunuz antalyam koydu hepiniz susu pus oldunuz hainler

 34. gorkem ozden

  yonetıme karsı degılız gultekıncıde degılız bu konuları saptırmak ısteyen sahıslara sadece gultekın gencer donemınde yapılan transferlerle sımdıkı yonetımın yaptıgı transfeler arasındakı hataları kımse gormezden gelemez yenı yonetımın aldıgı transferler fıyasko cıktı 5 mılyon euro bos yere antalyasporun kasasından cıktı bunu neden kımse dıle getırmıyor. 100 trılyon kredı cekıldı bunların faızlerıyle bırlıkte ne kadar odenecegı bellı degıl ayrıca galıbıyet gelırlerını tamamından fazlası prım olarak futbolculara ve teknık heyete ve menejerlere odenıyor. taraftarların bugune kadar yaptıgı guzel projeler ve sosyal projelere yenı yonetım tarafından kabul gormuyor. elestırı yaparken yenı yonetımın de hatalarını gorup dıle getırmek lazım antalyasporluluk bunu gerektırır. taraftar gruplarını bu gıbı bırtakım olayları dıle getırdıgı ıcın gultekın gencercı yapıstırması yapıldı. gultekın gencercı olan gruplar 9 hafta boyunca tek bır galıbıyet almadıgı halde protesto dahıl yapılmadı. klup 1 tl bıle taraftardan ceza almadı. herkez sapkasını cıkarıp onune koysun adaletlı olsun delıkanlı olsun herkez ısıne gucune baksın.

 35. Yasin

  100 trilyon kredi geçmiş yönetimden kalan borçlar olduğu için çekilmiş. Aksini iddia eden çıkarsın belgesini yayınlasın. Bizde yeni yönetime tepkimizi koyarız. Yeni yönetim eski yönetimin yaptığı borçları belgeleriyle yayınladı. O zamanda eski yönetimi eleştirmediniz.
  9 hafta yeni yönetime tek bir tepki gösterilmedi diyorsunuz. Alanya maçı Antalyasporla oynanmadı sanırım. Ya da ben tribündeydim o kavga edenler yönetime tepki gösterenler başka takımın taraftarları mıydı?
  Biraz mantıklı cevaplar verin. Yeni yönetimin yaptığı transferler kötü bunları birkaç kez dile getirdim. Eski yönetimin yaptığı transferlerde öyleydi. Halil ibrahim Tunalar Şahin Aygüneşler. İsmini hatırlamadığım bir çok futbolcu. Kaleci alınıp bonservis parası ödenip giden kaleciler. Sadece eto transferiyle eski yönetimin transferleri başarılıydı demek büyük bir hatadır. Bunda art niyet ararım.
  whatsapp grubuna gelirsek hemen tepki gösterdiniz. Olayların dışında kaldığınızda direk tepki gösterdiniz. Bu kulüpte yıllarca ramazanda iftarlar yapıldı. Ama el altından yapıldı. Hiçbir taraftara haber verilmeden. Sadece grupların yer aldığı yönetimin yer aldığı bir kaç tanıdık taraftarın yer aldığı iftarlar yapıldı. O zaman neden tepki göstermediniz eski yönetime ve yeni yönetime? Bunlar diğer taraftarlara yapılan ayıp değil miydi? O iftarlar yapılırken aklınız nerdeydi?
  Delikanlılık demişsiniz, delikanlılık kendi taraftarını deplasmanda bıçaklamak mı? Bağıran taraftara susun demek mi?
  Biz şapkamızı çıkarıp önümüze koyuyoruz. Siz neden koymuyorsunuz?

 36. boransel77

  Antalyasporun adını kullanarak ranttan beslenen asalaklarına tavsiyem,gültekin gencer gibi komik duruma düşmeden yanlışlarından bir an önce dönmeleri olacaktır.Tarih bugünleri her zaman olduğu gibi yazacaktır.Bu şehrin takımını Sahtekar şer odaklarının ne hallere düşürdüğü ortadayken yeni gelen yönetimin herkez tarafınca kabul gören yanlış 3-4 transferini örnek göstererek yamyam bir önceki yönetimle aynı kefeye konulmasını benim midem kaldırmaz.Çünkü düğerleri hırsızdı 90 trilyon buhar oldu.Bu adam bankadan kendi imzasını koyup 100 trilyon bulmasaydı halimiz şu anda Mersin idmanyurdu gibi olurdu.Boş atmayın hayvan terli yemez.Siz düşün bu şehrein yakasından bak ne güzel gakibiyetler almaya devam ediyoruz.Maratoın yeter.

 37. AS34

  Gültekin başkan seçildiğinde hoca olarak Samet i getirdiğinde gruplara yenilsek de bağırma çağırma yok diye talimatı vermişti.üstüne bir de 8-10 bin TL para vermiş idi.Ayrıca geçenlerde ise yine aynı şahıslara mesaj atmış idi sizi boşuna mı besliyorum neden sesinizi çıkarmıyorsunuz diye…durum böyle iken fazla konuşmaya gerek yok.Anlayamadım İsmail Bilal nasıl alet oldu…bilen varsa anlatsın lütfen

 38. Antalya0735

  Alanyaspor maçındaki olaylarda ne olduğunu sizler daha iyi biliyorsunuz ve gencerin ne için orada olduğunuda. Şafak öztürkü pek tanımam ama birşeyler için gayret ediyor, başkaları gibi menejer oyunlarıyla paralar cukkalamıyor, fazladan 20 adam alıp boş yere beslemiyor aksine bu oyunculardan yavaş yavaş kurtuluyoruz. Yeni transferler fos çıktı o konuda haklısınız içlerinden parlayan bir tane bile yok ama diğer atraftan moraisten sonra gencerin getireceği ilk adam yusuf şimşek olacaktı ve kadro dışı kalıp para yiyecek oyuncular getirilecek takım daha fazla çöküşe geçecekti, ali safak çalımbayı getirdi en iyi hamlesi bu oldu… Yazacak çok şey var ama kısa kesmek gerekirse yönetim olarak şafak öztürk gencerden kat kat iyidir ama taraftar gruplarını dinlemiyorsa orada bir yanlışı vardır en kısa zamanda dönmelidir, en azından stadyum protestosundan vazgeçilmelidir ısrarla konuşma talep edilirse kabul edileceğini düşünüyorum, taraftar gruplarından ise kulüp tarihinin en zaralı başkanı olan genceri artık ağzına almamalarını ve yapmak istedikleri projeleri daha detaylı bizlere açıklamarını bekliyorum

 39. ersn07

  Bir takımın taraftarı çıkarcı olmamalı. Fb maçında fener tribünü kesintisiz tezahürat yaparken sus pus oturmalarının nedenleri belli ki sandığımızdan daha derin.

 40. Kahraman Kokturk

  Antalya hepimizin ve Antalyaspor camiasının temsil edilirken daha fazla dernek üyesi ile olmalıdır. Bu bağlamda bizlerde üstümüze düşeni yapmadık. Dernek üyeliği arttırılması için çalışma yapılması gerekiyor. Sorumluluk tabana yayılmasıdır.

 41. Selman07

  Ulan hala kantin kuntin isletme pesindesiniz siz once o lokalleri hangi parayla actiniz onlari bi aciklayin da ogrensin millet.

  Bagirmayin hatta gelmeyin maclara bu mudur karsiliksiz sevginiz.
  Kale arkasindaki cogu arkadas 18-25 yas arasi gencler.
  3-5 yiyici cakal a birseyler koparmak icin sizleri kullaniyor gaza gelmeyin.

 42. lord07

  Antalya ya ,Antalyalı trübün liderleri şart …

 43. Deniz

  Valla ben de taraftar gruplarının liderlerinin de yönetim kurulunun tamamının da başkanın da Antalyalı olmasını isterim ama olmuyorsa da çok sorun değil. İşini düzgün yapsın önemli olan o. Biz taraftar gruplarının takımlarını 90dk desteklemesini deplasmanlara gitmesini takdir ediyoruz ama bu iyi şeyleri yaptıkları davranışlar ve söyledikleri sözlerle kendileri unutturuyor. İnsanlar bu gruplardan çekiniyor maçlara gelmek istemiyor. Önce bu arkadaşlar bunları görüp özeleştiri yapmalı insanlar neden bizden çekiniyor neden bu kadar bizi eleştiriyor diye

 44. fanatik07

  LORD 07 KARDEŞİME AYNEN KATILIYORUM.HEM 1966 YA HEMDE 07 GRUPLARIMIZA LİDERLİK YAPACAK 2 KİŞİ ÇIKARAMIYORMUYUZ YAHU ? GÜRHANDA YILMAZDA ANTALYALI OLMADIKLARI İÇİN KAFALARINA GÖRE,MENFAATLERİNE GÖRE HAREKET EDİYORLAR.NERDE BİZİM ESKİ ŞARAMPOLLÜLER HA NİYE SESSİZLER.?.ANTALYASPORUMUZ ALEYHİNE ÇALIŞAN SÖZÜM ONA 3_5 ÇOCUK TARAFTARIN KÖTÜ,BOZUK TAKIMA ZARAR VEREN SESLERİNİ KESEMİYORMUYUZ BUKADARMI ACİZİZ YAHU ?…

 45. SERİK antalyadır...

  taraftar gruplarındaki gençler tamamen liderlerinin ceplerine hizmet etmektedir.
  Antalya ya Antalyalı grup lideri şarttır.
  tribünler diyarkakır kale arkası olma yolunda ilerlemektedir..

 46. Gangam

  Ali safak ozturkten yolunu bulmaya calisan bu sarhos gazeteci ve firsatci kokocu 35 senendir neredeymis bu gazeteci zamaninda tum stadda gs formasi ile tur atmadimi antalyasporumuz kume dusmmus bu denyo gs formasi ile saha da tur atmis simi gelmis guruplara bok atiyor

 47. gorkem ozden

  Tribün gruplarının Liderlerinin oralı buralı olusları sıze neden bu kadar dokunuyor onu ılk basta anlamadım Buyrun gelın yapın yapa bılıyorsanız davulun sesı uzaktan hos gelır . Daha sonra gelın lokalller nası acıldı sızlere anlatalım belgesı beyanı faturası cartı curtu görursunuz .Ikı kale arkası da gultekın gencer cı degıldır bunu ılk once bır anlayın bı emek verın bı deplasmana gelın bızlerle o zaman ınanın bazı olayları daha ıyı anlıcaksınız .Daha sonra borcları yapılan transferlerı konusuruz onlarıda anlarsınız .buralardan bole kotu ıtamlarda bulunmayın ınsanlara ben bılıyorumkı burda sahte yazılar yazanlar arkalarından atıp tuttukları ınsanları gorduklerınde cok abı cektıklerını.Isım yapmıs belkı 35 senedır trıbunlerdeyım dıyen bazı sahıslar gıdın meslegınızı yapın bence bu sıze daha cok yakısıyor

 48. Gangam

  Biz Yörük çocuğuyuz 07 Genclikte dogduk Ordayiz sizin gibi bedava kokorece kalmadik ki zamaninda dinazorlarin kulupten daireler dukkanlar Antalyaspor bufeleri stad kofte dükkanlarını ne yalakalik ile aldiklari belli hepsini deniz restaurantta tavernalarda yediler simdi namaza niyaza basladilar

Yorum Gönder

*