BU SİTE RESMİ BİR WEBSİTESİ DEĞİLDİR

Branşlardan sürpriz ziyaret

branslar-kaptanlar

Antalyaspor Kulübü Derneği bünyesinde bulunan Hentbol, Basketbol, Judo, Masa Tenisi, Korumalı Futbol, Bisiklet, Okçuluk, Su Topu ve Yüzme branşlarındaki takımlarından oluşan 100 kişilik sporcu ve teknik heyet Antalyaspor A.Ş Profesyonel A Takımına sürpriz bir ziyarette bulundu.

Playofflar öncesinde Futbol Takım oyuncuları ile antrenman öncesi ziyaret gerçekleşirken her branşın kaptanı konuşma yaptı. Konuşma yapanlar arasında yer alan Antalyaspor Hentbol takımının Kaptanı Ali Canikli,  A Takım Futbol Takımımızın Süper Lig’e çıkacağından emin olduklarını play-off surecinde de bu başarıyı yakalayacağını ifade etti.

Antalyaspor Futbol Takım Kaptanı Erman Kılıç Sporcuların kendilerini ziyaret etmesinden memnuniyet duyduğunu belirterek Antalyaspor ailesinin bir arada olmasının kendilerine güç verdiğini ifade etti.

Antalyaspor Futbol takımının Teknik Direktörü Yusuf Şimşek’te “Böylesine bir ziyaretten dolayı çok mutlu olduk. İlk kez camianın gücünün tam anlamıyla hissettik. Bizde tıpkı Antalyaspor Hentbol takımı gibi Süper Lig’de yer almak istiyoruz. Herkese teşekkür ederiz” dedi.

ali-canikli-erman-kilic

branslar-toplu

  1. amigo altan

    Az önce bir Anadolu takımı olan Bursaspor un 3-0 lık deplasman zaferiyle sonuçlanan Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında orta hakem olarak görev alan üst klasman hakemlerimizden değerli insan sayın Bülent Yıldırım hocamızı cesur ve adaletli yönetiminden dolayı kutluyorum…

Yorum Gönder

*