Kupada gruplara kalan takımlar belli oldu

Kupada gruplara kalan takımlar belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda MP Antalyaspor, Tokatspor, Akhisar, Galatasaray, Sivasspor ,Eskişehirspor, Elazığspor, Bursaspor gruplara kalan takımlar oldu.

Ziraat Türkiye Kupası Grup Müsabakaları ise 4 takımın seri başı olarak dağıtılacağı kura çekimi ile belirlenmiş 2 grupta 4'er takımla çift devreli lig usulüne göre oynanacak.

Eşleşmeler seri başı sistemine göre belirlenecek ve seri başı 4 takım kura çekimi ile gruplara eşit olarak dağıtılacak. Diğer 4 takım da yine kura ile eşit olarak gruplara ayrılacak.

Oynanan müsabakaların ardından gruplarında ilk iki sırayı alan 4 takım ise, çapraz eşleşme yöntemi ile yarı finalde mücadele edecek. Çift maç eleme usulüne göre oynanacak karşılaşmaların ardından kazanan iki takım Ziraat Türkiye Kupası Final mücadelesinde karşı karşıya gelecek.

MedicalPark Antalyaspor, geçtiğimiz sezon ligde elde ettiği başarı sayesinde gruplarda seri başı olarak yer alacak.

Seri Başı takımlar
Galatasaray, Bursaspor, MP Antalyaspor, Eskişehirspor

Seri Başı olmayan takımları
Sivasspor, Elazığspor, Akhisar BLD, Tokatspor

  • ANTALYASPOR-Galatasaray-Elezığ-Tokat Gurubu benim düşüncemle daha geçerli. Eğer aynı guruta olursak galatasarayda üst turda eşleşmiyoruz bu avantaj olabilir bizim için. Bu guruptanda birinci olarak çıkarız Allahın izniyle

    yalaşık 4 ay önce
    0 Like
  • ANTALYA-BURSA-ELAZIĞ-TOKAT İYİ OLUR.

    yalaşık 4 ay önce
    0 Like