BU SİTE RESMİ BİR WEBSİTESİ DEĞİLDİR

Hüseyin Kalpar bombası

PTT 1. Lig takımlarından Alanyaspor teknik direktör Hüseyin Kalpar ile sözleşme imzaladı. Geçen sezon da Antalya ekibini çalıştıran Kalpar, imzadan önce geçen Samsunspor için yaptığı yorumdan dolayı özür diledi

SKOR ÜZÜCÜYDÜ

Alanyaspor Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile yapılan görüşmelerde her konuda anlaşma sağlanmasının ardından tesislerde imza töreni düzenlendi. Hüseyin Kalpar, “Alanyaspor ile yeniden anlaştığım için çok mutluyum. Geçtiğimiz yıl play-off ilk tur maçının ardından görevden ayrıldım. Samsun’da maçın ardından yaptığım basın toplantısında 5-1’lik skorun çok üzücü olduğunu ifade ettim. Samsunspor’u kutladım. Samsunspor’da daha önce 2 yıl çalıştım. İlkinde Süper Lig’e çıktık. Diğer yılda final oynadık” dedi.

ÖZÜR DİLEDİ

Özür dileyerek konuşmasına devam eden Kalpar, “Bunun verdiği bir duygusallıkla ‘Alanyaspor çıkamıyorsa Samsunspor Süper Lig’e çıksın’ şeklinde bir ifadem oldu. O açıklama benim açımdan duygusal ve yapılmaması gereken bir açıklamaydı. Her ne kadar biz farklı yenilsek de o maçta Antalyaspor’un da yarışın içinde olduğunu, daha 2’nci maçın oynanmadığını unutmamam gerekirdi. Bu nedenle o günkü duygusal ve yapılmaması gereken açıklamamdan dolayı Alanyaspor yönetiminden ve taraftarlarından özür diliyorum” diye konuştu.

 1. tanju

  Tukurdugunu yalamis ama kim?alanya yonetimi mi uyoksa huseyin kalpar mi?

 2. Antalyam

  Yazık , tükürdüğünü salamayacaksın , bu kadar aciz bir yönetim anlayışı olamaz!!!

 3. k@@n07

  Antalyaspor yönetiminden ve taraftarından da özür dilemelisin Kalpar Efendi!!!

 4. Hasan

  Alanyaspor yönetimine yazıklar olsun. karektersiz heriflerle çalışan da öledir.

 5. Ali Uydurucu

  Hüseyin Kalpar Hoca bu saatten sonra,Alanyaspor’u süper lige mi taşıyacak,yada 2.Lige düşmekten mi kurtaracak? Bekleyip göreceğiz.

 6. 07 HOLİGAN

  Alanyamıza böyle haysiyetsiz insanlar getirmeyin

 7. megadeejay

  BU HASSİYETSİZ ADAMIN YÖNETTTİĞİ TAKIMIN MAÇLARINA GİTMEYİN

 8. cumalı durak

  alanyaspor yönetimine yazıklar olsun…antalyaspor’a verdikleri değer bu anlaşma ile ortaya cıktı

 9. cumalı durak

  antalyaspor yönetimide devre arasında alanyaspor a futbolcu yardımında bulunursa onlarada yazıklar olsun…anladık antalyasporun kendinden başka dostu yok..

Yorum Gönder

*