“MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN ASKERLERİYİZ” (Video)

Antalyaspor’un, Osmanlıspor’u deplasmanda 2-1 yendiği maça kırmızı-beyazlı taraftarlar çıkarma yaptı.

Video için biraz bekleyin …

 

Ankara’da oynanan karşılaşma öncesinde Antalyasporlu taraftarlar Anıtkabir’i ziyaret ederek “Atatürk’ün Ordusu” pankartını açtı ve 10. Yıl marşını söyledi.

Yaklaşık 1000 kadar taraftar Antalyaspor’u yalnız bırakmadı.

 1. özer

  MUHTEŞEMSİN ANTALYAM…

 2. Selman07

  Baris arici admin mesaj vermis sana buyuk harlerle yapmis haberi :)

 3. Selman07

  Cok guzel bir goruntu ayagina saglik herkesin

 4. Cemal Erkin Ates

  Yasa mustafa kemal pasa yasaaaa

 5. hAkAn

  Onlar da yeni çeri ordusu.Mehterden anlarlar ancak…

 6. ÖzAntalyalı

  Büyüksün Antalyam! buarada beyler bende Atatürkü seviyorum yalnız asıl Atalarımızı da yok sayamayız hepimiz Osmanlı torunlarıyız, olayı başka yerlere kaydırmayalım, ki yapılmak istenen de bu.. inşaallah burada yapılmak istenen biz Atatürkü biliriz gerisi boş gibi bir durum değildir.. Osmanlı’dan miras buralar bizlere, ben Osmanlı torunu olmaktan ve Atatürk gibi bir komutanımız olmasından gurur duyuyorum.. osmanlıspor taraftarının yaptıkları bizi bağlamaz, sadece Atatürk’ü ön plana çıkarıp şanlı Padişahlarımızı yok sayamayız.. Atatürk ile beraber Osmanlı imparatorluğunu birleştirmek bize daha da yakışırdı..

 7. GümüşAdam

  ÖzAntalyalı arkadaşa katılıyorum, böyle yapınca da biz Osmanlı İmparatorluğuna karşı duruyormuş gibi oluyoruz. ki bir avuç osmanlı taraftarı yüzünden çıkan gereksiz polemik. bence de Atatürk ve Osmanlı birleştirilmeliydi, böyle bir yanımız eksik kalmış. ligde sıradan bir klüp Osmanlı adı koydu diye koca tarihimizi silecek halimiz yok beyler.. “Osmanlının Torunları, Atatürkün Askerleriyiz” diye yazsaydık işte o zaman daha anlamlı ve yerini bulmuş olurdu..

 8. Yasin

  Helal olsun.

 9. Mustafa Talha Sütcü

  Evet barış arıcı zorla haberi yaptırdı sonunda iyide yaptı
  Elbette paşamızı çok seviyoruz aziz kabrini taraftarlarımızın ziyaret etmesi cok normal ve gurur verici..bizi ayrıştırmak için yapılan provokasyonlara çok dikkat. osmanlı ordusu Atatürk ordusuna karşı bi tutuma söyleme girmek aman aman cok tehlikeli…

  Biz Osmanlı torunuyuz Mustafa Kemal Atatürk’ün de askerleriyiz…

 10. Yenikapı07

  Takımımla şehrimle bir kez daha gurur duydum helal olsun gidenlerin bağıranların yüreğine sağlık

  BAŞBUĞ GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !

 11. LU

  Muhteşem…

 12. Hakan Tiryaki

  Helal olsun size ATATÜRK’un ordusu,bilirsiniz bir Fenerbahce taraftarınin 2.takımı yoktur ancak bundan böyle benim var Antalyaspor,lütfen beni de aranıza alin sizinle olmak gurur verir.Hepinizi öpüyorum Cumhuriyet sevdalilari

 13. GümüşAdam

  gelmek isteyene gelme denmez hoşgeldin Hakan Tiryaki..

Yorum Gönder

*