BU SİTE RESMİ BİR WEBSİTESİ DEĞİLDİR

Şampiyonluktan daha değerli! HELAL OLSUN SİZE !!!

mehmet-futbolcular

Antalyaspor’lu futbolcuların ‘Mehmet’ isimli bir çocuğun ameliyat masraflarını karşılayarak onun ameliyat olmasına yardımcı olduğu ortayı çıktı.

Bir El Bir Hayat Yardım Gönüllüsü Şule Tanaz, instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla Antalyaspor futbolcularına teşekkür etti.

Şule Tanaz instagram hesabından ”Teşekkürler #antalyaspor futbolcuları. Çook teşekkürler başarılarınızın ardındaki o koca yüreklerinize ayrıca teşekkürler. Mehmetin maddi imkansızlıklardan dolayı uzun zamandır olması gereken ameliyatına sponsor olduğunuz için. Serdar Özkan sana ve eşine ayrıca teşekkür ederim aracılığınız için… Söyleyecek çok fazla birşey yok. Mehmet sayenizde yürümeye bir adım daha yaklaşacak. Yazmayın dediniz ama yazıyorum… O dualara ortak olmanız için, başarılarınıza güç katması için paylaşıyorum. Sabahtan beri sevincinden ağlıyor annesi” dedi.

 1. Mehmet

  Gercekten sampiyonluktan daha degerli

 2. ANTALYASPORLU ÖZER

  BİZE İNSAN VE İNSANLIK LAZIM

  TEŞEKKÜRLER ANTALYASPOR BU GURURU YAŞATTIĞIN İÇİN.

  SİZİN TARAFTARINIZ OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM

  ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
  BAŞARILARLA HEP ZİRVEDE OLUN İNŞAALLAH

 3. bsaglam

  karakteri sağlam futbolculardan kurulu bir ekibiz takımımıza Mehmet adına çok teşekkürler helal olsun sizlere

 4. Semra sönmez

  Bana yasayabilecegim en büyük mutluluğu yaşantımız, oglumun yaşama adim atışında sebeb oldunuz herkeze binlerce teşekkürler. Allahim razi olsun .. Bana cenneti bagisladiniz

 5. Babadan Antalyasporlu

  Allah razı olsun yüreği ŞAMPİYON futbolcularımızdan…

 6. İsmail

  Takımımız 2 puanda iken dahi, biz futbolcularımıza mücadelelerinden, sergiledikleri oyunlarından ve karakterli olmalarından dolayı, üst sıralara çıkacağımıza inanmıştık. Şu andaki puan sıralamadaki yerimiz ile ve göstermiş oldukları karakterli davranış ile de bizi yanıltmadılar. Allah hepsinden razı olsun. Allah yar ve yardımcıları olsun.

 7. Ünal

  Bravo çocuklar. Bravo serdar özkan adamliginla hiç yaniltmadin beni Teşekkürler hepinize.

Yorum Gönder

*