BU SİTE RESMİ BİR WEBSİTESİ DEĞİLDİR

Samuel Eto’o’nun yıldız adayı!

Antalyaspor’un yıldızı Samuel Eto’o, Türkiye’deki geleceğin yıldız adayı olarak Antalyaspor U21 Takımı oyuncu Doğukan Sinik’i gösterdi.

Antalyaspor’un Kamerunlu golcüsü Samuel Eto’o, takım arkadaşları Yekta Kurtuluş ve Serdar Özkan ile birlikte katıldığı söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı. Kırmızı-beyazlı takımın kaptanı, bir öğrencinin, “Türkiye’deki genç futbolculara kendilerini kanıtlamaları için yeterli imkan tanınıyor mu?” sorusuna yanıt verirken, geleceğin yıldız adayı olarak gördüğü genç ismi de açıkladı. Antalyaspor’un dünya yıldızı, öğrencinin sorusuna, şöyle yanıt verdi:

“Antalyaspor’da çok önemli bir yetenek var. Ben geçen yıl U21 Takımı’nın maçını izlerken onun yeteneğine hayran kaldım. Bahsettiğim isim; Doğukan Sinik. Bu genç yetenek A takım kadrosuna da alındı ama geçen sezon Antalyaspor’un ligdeki hedefleri nedeniyle sadece bir maç şans bulabildi. Antalya’da 7-0 kazanılan Trabzonspor maçında oynadı. Şu anda U18 Milli Takım’ın Slovakia Cup’ta mücadele edecek kadrosunda yer alan o genç yetenek, 2-3 sene sonra 50-60 milyon Euro değerinde bir isim olacak. Ben onu Antalyaspor’un çok önemli bir değeri olarak görüyorum” dedi.

“Messi bu gezegenden değil”

Samuel Eto’o, kendisine ve söyleşideki takım arkadaşlarına yöneltilen “Size göre dünyanın en iyi futbolcusu kim? Ronaldo mu, Messi mi?” sorusuna da, “Tabii ki Messi. Ben onun bu gezegenden olmadığını bile düşünüyorum” diyerek yanıtladı. Yekta Kurtuluş ve Serdar Özkan da bu soruya, Eto’o gibi, “Messi’ yanıtı verdi.

(AMK)

 1. Yasin

  Ah be Eto Birkan ve Sakıb içinde çok iyi futbolcular demiştin Birkan gittiği takım da kadroya zor giriyor sakıb sana pas atması gerekirken pas atmıyor ve seni sahada sinirlendiriyor. Türk futbolcularının en büyük kaybı hemen şımarmaları. Doğukan bu dediklerinden şımarmak değil de daha çok çalışması gerektiği anlamını çıkartıyorsa işte o zaman büyük bir futbolcu olabilir.

 2. Arda

  Eto.o yine herzamanki gibi malesef

 3. halil

  Birkani ovdukten sonra hazırlık maçına gitmiştim onu izlemek için ufak bir ışık var mı diye bir dünya kişinin emeği vardır birkanda bişey diyemem ama PTT değil futbol oynatılması mucize Sakıp ise bazen iyi bazen çok kötü ortası yok Motta ile anlaşıyor açıklarını kapatiyordu ama şimdi çok göze batıyor rakip takımlar sakibin üzerine kuruyor resmen oyunu yumuşak nokta diye

 4. Can

  Birkana çok az şans tanındı sonra da kiralandı.sonuçta çok gençler henüz yetiştirilmeye daha çok çalışmaya ve fırsata ihtiyaçları var.Umarım Doğukana bu şans tanınır.

Yorum Gönder

*