Sosa inadı …

Menez, Maicon ve Aydın Karabulut’u kadrosuna katıp gündeme damga vuran Akdeniz ekibi, asıl bombayı Jose Sosa ile patlatmak istiyor. Kırmızı-Beyazlılar, Milan’da forma giyen yıldızı ikna edebilmek için her yolu deniyor

Düşme potasında aldığı takımla rekorları alt üst ederek tarihi bir sezonu geride bırakan Rıza Çalımbay, Antalyaspor’da gelecek yıl çok daha iddialı. Sezonun bitmesinin ardından tatile bile çıkmadan Antalya’dan ayrılmayarak transfer çalışmalarına başlayan tecrübeli hoca; Menez, Maicon ve Aydın Karabulut’un takıma kazandırılmasında başrol oynadı.

Antalyaspor’un şimdi hedefinde ise daha büyük bir yıldız var: Jose Ernesto Sosa… Beşiktaş’ta çok başarılı bir sezon geçirdikten sonra ailesini bahane ederek Milan’ın yolunu tutan Arjantinli yıldız, birçok teklif almasına rağmen Türkiye opsiyonunun üzerini çizmişti. Ancak İtalya’da işleri istediği gibi gitmeyen Sosa için Antalyaspor’un ısrarı sürüyor. Akdeniz ekibi Sosa’yı 1.5 milyon Euro yıllık ücrete ikna etmeye çalışıyor.

Menajeriyle tartışmıştı 

Başkan Ali Şafak Öztürk’ün daha önce basın yoluyla tartıştığı Sosa’nın menajeriyle şartları görüşmek üzere birkaç güne kadar biraraya gelip transfere netlik kazandıracağı ifade edildi. Sosa’nın da ayrıca şehri ve tesisleri görmesi için Antalya’ya özel olarak davet edildiği de gelen haberler arasında.

(Fanatik)

 1. Diarra

  Çok abarttiniz bu adamı 30 yasini geçmiş iyi topçu olsaydi milanda oynardi 3 kuruşluk adam menejeri desen adam değil hala pesindesiniz.Başkan bırak şu adamı ufak adam bunlar.Bize genç gelecek vaad eden kulüple birlikte büyüyecek karakterli yetenekli topçu al.böyle kaşar adamlara değer vermeye gerek yok sonra menejeri kendini adam zannediyor

 2. Diarra

  Kiralik gönderdiğimiz jevtovici getirin bundan bin kat iyidir.daha fazla koşar aissati gibi 2 sene sonra 3 milyon euroya satariz.sosa gibi adamlar yatmaya gelir.menejeri de sirkte soytarilik yapsın ufak adam bunlar.Bunun menejeri gibi kalitesiz adamları Antalyaya tatile bile sokmucaksin

 3. bsaglam

  böyle kunta kinte menecerlerle matap olmaya gerek yok elimizde çok kaliteli genç futbolcumuz drole var ilerde kulübümüze milyon dolarlar kazandırır bu futbolcumuza sahip çıkalım.

 4. LU

  Gereksiz

 5. Münferit Antalyasporlu

  Valla Eto besleyeni olmamasına ragmen 2 sezonda 20 ve 18 gol attı olur da Sosa gelirse seneye gol kralı kesin Eto olur.Ne Menez ne Maicon Sosa transferi gerçekleşirse en bomba transfer olur.

Yorum Gönder

*